Saduras automobiļi Stelpes pagastā 1

Bauskas novada Stelpes pagastā 14. septembrī vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli «Volvo FH540» sakabē ar piekabi un krustojumā nedeva ceļu automašīnai «Nissan X Trail», kas brauca pa galveno ceļu, tādējādi notika sadursme.

Stelpē notikušajā negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi, «Nissan X Trail» vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

D.Kalniņa ziņo arī par gadījumu Iecavā, Straumes ielā, kur 14. septembrī nozagts nepieslēgts velosipēds. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. septembrī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. septembrī saņemta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 53 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 24 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi un viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

P

Vai tik tiešām cilvēki ir tik stulbi, ka neskatās ceļa zīmes.it sevišķi kravu krustojumā, kārtējie muļķi un debil, kam apnicis dzīvot.

pirms 4 dienām, 2021.09.21 11:10

Vietējās ziņas