Saduras traktors un automobilis Īslīces pagastā

Bauskas novada Īslīces pagastā 16. septembrī vīrietis, vadot traktoru «Massey Ferguson», veica kreiso pagriezienu laikā, kad automašīnas «BMW-330» vadītājs bija sācis apdzīšanas manevru, tādējādi notika sadursme. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Ziedoņu un Elejas ielas krustojumā, 16. septembrī vīrietis, vadot automašīnu «Audi A4», neievēroja drošu distanci un ietriecās priekšā braucošā automašīnā «Audi A4». Negadījumā traumas guva pasažiere, bet viņa atteicās no hospitalizācijas. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 16. septembrī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas