Saeimas deputāts tiksies ar senioriem 3

Saeimas deputāts Imants Parādnieks pirmdien, 13. aprīlī, apmeklēs Bausku. Sociālā dienesta telpās plkst. 11 viņam plānota tikšanās ar pilsētas un novada senioriem.

Bauskas senioru kluba «Brūklenājs» vadītāja Irma Bērziņa «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka viņa savulaik uzaicinājusi I. Parādnieku pastāstīt vecļaudīm par politikas aktualitātēm Saeimas namā, kā arī valstī kopumā. «Gaidām deputātu ciemos, esam sagatavojuši viņam jautājumus. Tikšanās ar I. Parādnieku plānota sociālā dienesta zālē, uz to gaidām ne tikai mūsu kluba biedrus, bet arī ikvienu interesentu,» aicina I. Bērziņa.

Bauskas senioru kluba «Brūklenājs» aktīvākie ļaudis regulāri rīko tikšanās ar valsts un pašvaldības amatpersonām. Martā uz sarunu bija aicināts novada domes deputāts, SIA «Aips» valdes priekšsēdētājs Uldis Kolužs.

Sarunas galvenais temats bija pārvadātāju maiņa maršrutā Bauska–Rīga. U. Kolužs pensionāriem pauda savu viedokli par pārvadātājas SIA «Aiva auto» vēlmi neiebraukt Bauskas autoostā, bet pasažierus izlaist no autobusa un uzņemt viesnīcas laukumā.

Sarunā ar pašvaldības deputātu tika spriests par citām aplamībām, kuras rada nevajadzīgas problēmas iedzīvotājiem. Tādi, piemēram, ir iepirkumu konkursi, kuros zemākās cenas piedāvātāju izvēle ne vienmēr nodrošina labāko rezultātu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

Parādnieks ir liels bērnu tiesību aizstāvis, viņam pastāstīs, uz kāda pamata Bauskas nov. b.dārza audzinātājām vēlas samazināt aldziņas!

pirms 5 gadiem, 2015.04.08 19:21

bībele

uz tāda pamata- kam ir, tam tiek dots klāt, kam nav, noņem to pašu

pirms 5 gadiem, 2015.04.08 22:20

Vietējās ziņas