Saglabā atkritumu stāvvadus 2

Aktualizētā problēma par pāreju no atkritumu stāvvadiem namos uz atkritumu kastēm ārpus ēkām pamazām tiek atrisināta. Atkritumu stāvvadi, iespējams, saglabāsies Pionieru ielā 1, Salātu ielā 16/1 un 16/2.SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute stāsta: «Pionieru ielā 1 piebrauktuves ir sakārtotas. Sarežģītāka situācija ir Salātu ielā, tur jālabo asfalts. Gaidām māju iedzīvotāju sapulces, kurās tiks lemts par darbu apjomu. Salātu ielas iedzīvotāji cer, ka līdzekļus ieguldīs arī pilsētas Dome, jo vienā ēkas pusē esošo ceļu izmanto arī citu namu iedzīvotāji.»Salātu ielas 16/1 mājas vecākais Edgars Lavenieks uzskata, ka problēmas nav tik lielas: «Atkritumu vadu pusē ceļam nav lielu problēmu. Vajadzētu aizbērt bedres, tad viss būtu kārtībā.» SIA «Vides serviss» atkritumu saimniecības nozares vadītājs Dzintars Kļava uzskata, ka nelieli remontdarbi nepieciešami:  «Pionieru ielā 1 ievietojām jaunos plastmasas konteinerus, iebrauktuves ir sakārtotas, pretenziju nav. Salātu ielā nekas īpaši nav mainījies, ar granti aizbērt bedres ir nepietiekami. Pie konteineru iebrauktuves durvīm viens kvadrātmetrs jāasvaltē, lai neķeras atkritumu kastes ar mazajiem riteņiem. Būtu labi, ja šos darbus veiktu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zuze

jā, diezgan novēlojusies ziņa. bet piebraukt pie Salātu 16/1 un 16/2 nav nekādu problēmu vajag tik savest bedres kārtībā. un kāpēc bojāt apkārtni ar kaut kādiem konteineriem, ja tiem ir iespēja būt aiz durvīm un nemaitāt skatu.

Paldies vīriem, kas strādāja pie Salātu 16/1 un remontēja lietus kanalizāciju. Strādāja no agra rīta līdz vēlam vakaram bez brīvdienām. Darbu veica ļoti kārtīgi, zemes kaudze, kas bija izraktas, vakarā tika aizvestas prom un brauktuve tika sakārtota tā, lai varētu droši pārvietoties. Cerams, ka ieguldītais darbs attaisnosies.

pirms 12 gadiem, 2008.10.16 11:18

Salātu iela

Labrīt no rīta!!!:::(((((((((((
Sapulce jau sen kā notika, bet Ķikute joprojām kaut ko gaida!!!!Gribētu palabot raksta autoru , nevis vienā mājas pusē ceļu izmanto ,bet ABAS!!!!!!!!!!!!!!!!! Turklāt izmanto ļoti intensīvi, ņemot vērā pēdējos remonta darbus krustojumā Zaļā ielā ar Salātu ielu!

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 11:33

Vietējās ziņas