Saimnieki sāk meklēt sievas 2

Telekompānijas TV3 šovā «Saimnieks meklē sievu» iesaistījušies arī Vecumnieku un Bauskas novada puiši: Renārs Manuilovs un Mārtiņš Jātnieks. Tā informē TV3 preses pārstāve Marta Zandersone.

Šova otrās sezonas pirmais raidījums ēterā būs piektdien, 11. oktobrī. Tajā skatītāji uzzinās, kuriem pieciem no desmit šova dalībniekiem ir pienācis visvairāk vēstuļu. Viņi tad arī turpinās dalību spēlē. Televīzijas brigāde kopā ar šova vadītāju Baibu Sipenieci ir jau paviesojušies pie visiem spēles dalībniekiem.

Bārbelietis Renārs Manuilovs «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka viņam atvesta prāva vēstuļu kaudzīte. Tās rakstījušas potenciālās līgavas no Rīgas un Kurzemes. Bārbeles un Bauskas puses meitas pēc Renāra neesot tīkojušas. Šova principi neļauj dalībniekiem atklāt tā turpmāko gaitu, tomēr Renārs atzīst – raidījuma ieraksts bija interesants.

Codietis Mārtiņš Jātnieks smaidot atklāja, ka viņam vēstules atvestas ar diviem lieliem autobusiem. Brašo Codes zemnieku kāro jaunas un vecākas, īsas un garas, ļoti glītas un tikai drusku skaistas meitas no visiem Latvijas novadiem. «Uzdevums bija grūts – no lielās vēstuļu kaudzes vajadzēja izvēlēties piecas. Talkā aicināju mammu Dairu un mazo brāli Vari. Ceru, ka nebūsim kļūdījušies,» atzīstas Mārtiņš.

Šova producente Sandija Miezīte atklāj, ka kopā visi saimnieki saņēmuši 502 vēstules. Rakstītājas ir ne tikai no Latvijas, vēstules ceļojušas arī no Anglijas un Dānijas. Lai no visām līgaviņām izvēlētos īsto un vienīgo, kāds saimnieks izmantojis seno zīlēšanas metodi ar diegu un gredzenu. Tāpat tiek vēstīts, ka šogad dalībniekiem saimniecībās bijis jāstrādā daudz vairāk nekā pērn. Bijuši kuriozi, nav trūcis patiesu konfliktu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Andijs Mieznītis

Lasot īstās un vienīgās vēstuli, būtu jāstāv ! Nu labi - karājoties vismaz smuki jāšūpojas.

pirms 7 gadiem, 2013.10.11 16:14

:D

Ko ta pārējos komentārus izdzēsa???
Bet vsp jau pareizi izdarīja, gana rupji bija :D

pirms 7 gadiem, 2013.10.14 22:24

Vietējās ziņas