Saistībā ar remontdarbiem uz autoceļa Bauska-Aizkraukle būs izmaiņas vairāku reģionālo autobusu reisos

Saistībā ar autoceļa remontdarbiem uz valsts reģionālā autoceļa Bauska-Aizkraukle no otrdienas, 7.maija, līdz 30.augustam būs izmaiņas vairāku reģionālo autobusu reisos,  informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.
Viņa pavēstīja, ka izmaiņas ietekmēs autobusus, kas brauc maršrutā Nr.5526 Aizkraukle-Jaunjelgava-Ērberģe, Nr.6128 Aizkraukle-Kurmene, Nr. 7238 Rīga-Jaunjelgava-Subate, Nr.7491 Rīga-Jaunjelgava-Aizkraukle, Nr.7851 Jēkabpils-Bauska un Nr.7898 Rīga-Jaunjelgava-Jēkabpils.

Pelčere skaidroja, ka saistībā ar remontdarbiem, kas uz attiecīgā autoceļa notiek netālu no Jaunjelgavas, minētajā laika periodā satiksme tiks organizēta pa "Latvijas valsts mežu" ceļu "Mentas trasi" un "Briežu trasi 3". Tādējādi reģionālās nozīmes maršrutu autobusi neveiks pasažieru apmaiņu pieturvietā "Bauskas pagrieziens", "Zizāni", "Tamboviči" un "Plieņi".

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas