Šajā nedēļas nogalē atkal skanēs «Pulsēta»

Bauskas kultūras centrs arī šajā nedēļas nogalē, no 22. līdz 24. jūlijam, turpina rīkot koncertus notikumu pagalmā «Pulsēta».

Jau ceturtdien, 22. jūlijā, uz maigas un intīmas gaisotnes klausītājus gaidīs Elza Rozentāle un Kaspars Zemītis, izpildot sirdi sildošas tautasdziesmu melodijas, oriģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku vārdiem un dziesmas portugāļu, franču, spāņu un krievu valodā, informē Kristiāna Paula Lībiete, Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste.

Viņa arī atklāj, ka 23. jūlijā jaunības enerģijā un dzīvespriekā dalīsies gada «karstākais jaunums» Latvijas popmūzikā – grupa «Citi Zēni», kas plašākai auditorijai pērnajā septembrī sevi pieteica ar lipīgo radio singlu «Vienmēr kavēju».

Savukārt 24. jūlijā, noslēdzot notikumu nedēļu, pagalma viesus ar sev un saviem klausītājiem iemīļotām dziesmām priecēs grupa «Astro`n`out».

25. jūlijā koncertēs Jānis Moisejs, viņa uzstāšanās svētdienas vakarā sāksies agrāk nekā visi citi koncerti – jau pulksten 19. Jānis Moisejs pazīstamību ieguvis kā tautā iemīļotu melodisku un sirsnīgu šlāgerdziesmu izpildītājs.

“Bauskas Dzīve” atgādina, ka jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus vēris notikumu pagalms «Pulsēta», kas iekārtots Bauskas kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo gaisotni apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Ieeja no plkst. 20, koncerta sākums plkst. 21. Kultūrvieta apmeklētājiem atvērta līdz plkst. 23. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši, skaidro Bauskas kultūras centra speciāliste K. P. Lībiete.

Viņa arī atgādina –  katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka ikvienam uz pasākumiem jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietas, ieeja ir bez maksas.

Ņemot vērā aktuālo situāciju «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un «Covid-19» pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu «Covid-19» testu. Pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts vai negatīvs «Covid-19» tests, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā, informē Kristiāna Paula Lībiete.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas