Sāk apdzīvot renovēto ēku Zaļajā ielā Bauskā 9

Renovēto ēku Bauskā, Zaļajā ielā 1, blakus veikalam «Supernetto», pagājušajā nedēļā rotāja zili un balti baloni par godu apdrošināšanas uzņēmuma «Gjensidige Baltic» jurģiem uz jaunām telpām.

Uzņēmums jaunajā mājā strādā nedēļu, informē Bauskas klientu apkalpošanas centra vadītāja Vaira Beķere. No iepriekšējām telpām Salātu ielā, kurās kompānija strādājusi sešus gadus, pārcēlušies, lai būtu tuvāk klientiem un pilsētas centram.

Līdz ar jaunu mājvietu iegūti papildu «bonusi». Pie ēkas ērti var piekļūt ar automašīnām un novietot spēkratus stāvvietā. Atrašanās vieta ir izdevīga kājāmgājējiem, kas mēro ceļu no autoostas uz pilsētas centru un atpakaļ. Cilvēku plūsma Salātu ielā bija mazāka, tāpēc apdrošināšanas akciju sabiedrība ērti pieejama bija tikai šoferiem un tuvējās apkārtnes iemītniekiem. Iepriekšējais birojs atradās mājas otrajā stāvā, tagad – pirmajā. Vadītāja neslēpj, ka iepriekš klientu aptaujās tas norādīts kā trūkums. Tagad augstas trepes nav jāpārvar māmiņām ar ratiem, cilvēkiem ar kustību traucējumiem un pensionāriem.

«Mēs strādājam klientu labā, tāpēc arī veiktas šādas pārmaiņas. Cilvēkus iepriekš informējām par atrašanās vietas maiņu. Pirmie apmeklētāji sniedza pozitīvu novērtējumu,» atklāj V. Beķere.

Turpat, ēkas pirmajā stāvā, pirms Ziemassvētkiem darbu sāka «E. Gulbja laboratorija», kas iepriekš atradās Slimnīcas ielā. Ārsta palīdze Inga Šnitka stāsta, ka iepriekšējās telpas nebija piemērotas medicīnas iestādei, jo slēgtajam kabinetam nevarēja atvērt logus. Darbiniekiem nevēdinātās telpās bija jāuzturas no plkst. 8 līdz 16, un apmeklētājiem bija iespēja saslimt ar kādu vīrusu.

I. Šnitka atklāj, ka tagad klientiem ir izveidota uzgaidāmā telpa. To papildinās ar televizoru un žurnālu galdiņu. Jaunās telpas ir gaišas, skaisti un kvalitatīvi izremontētas, pat grīdas ir apsildāmas, piebilst medicīnas darbiniece.

Ēkā atrodas arī vīriešu frizētava, savukārt otrajā stāvā ir trīs brīvas telpas, kuras pieejamas īrniekiem, informē mājas saimnieks Mareks Miļjus, kurš ir uzņēmuma «MK-BŪVE» valdes loceklis. Viņš stāsta, ka renovējis šo ēku un šogad iecerējis pagalma teritorijā uzbūvēt vēl vienu līdzīgu māju, jo «uzņēmums «MK-BŪVE» grib aiz sevis atstāt kaut ko paliekošu».

Iecerēts, ka teritorija būs caurstaigājama un cilvēki, šķērsojot pagalmu, varēs nokļūt Dārza ielas pusē. Tur plānots izveidot vēl vienu labiekārtotu vietu Bauskā ar apstādījumiem, soliņiem, velosipēdu novietnēm, strūklaku utt. M. Miļjus stāsta, ka otras ēkas projekts jau ir gatavs.

Būvdarbi sāksies pavasarī, kad tiks sagaidīta atbilstīga gaisa temperatūra. Līdz septembrim plānots uzcelt mājas karkasu. To, vai būvē izveidos dzīvokļus, vietu sabiedriskajai ēdināšanai vai kam citam, ar laiku noteiks pieprasījums, spriež uzņēmējs.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ka

aiziet sabiedrisko ēdināšanu , bauskā nav kur paēst....

pirms 6 gadiem, 2015.01.12 13:13

klm

Vieta nav isti piemerota!

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 15:24

sa

aiziet sabiedrības morāle ,bauskā nav tādas..

pirms 6 gadiem, 2015.01.12 16:17

dalibnieks

Nu lej -gribu atstāt ko paliekošu. Atvaino laikam naudu ''jāapgroza'',ja jau nezina -būvēšu māju bet kas dzīvokļi vai ēdināšana. Kolosāls biznesa plāns.

pirms 6 gadiem, 2015.01.12 23:43

8

Vēl viens darbinieks palicis neziņā.Vai Bezdabnieks ar BIZNESA plānu.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 09:38

Vietējās ziņas