Sāk darbus uz reģionālā autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate 1

Sākušies būvdarbi reģionālā autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate posmā no Valles pagasta robežas līdz pagriezienam uz Kurmeni Vecumnieku novadā, informēja uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi".

Paredzēta pilna segas rekonstrukcija ar jaunu salturīgā slāņa un šķembu pamata izbūvi un trīs kārtu asfalta seguma ieklāšanu. Tāpat projekts paredz rotācijas apļa izbūvi Vallē krustojumā ar reģionālo ceļu Bauska-Aizkraukle, tilta pār Iecavu remontu, caurteku nomaiņu Svētupītē un Pančupītē un citus darbus.

Būvdarbi paredzēti līdz 2016.gada rudenim, ģenerāluzņēmējs ir SIA "Igate" un "Saldus ceļinieks". Būvdarbu līgumcena ir 12,8 miljoni eiro un tos līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Latvijas ceļu remontiem šogad pieejami 250 miljoni eiro, un vairāk nekā 100 miljoni eiro no šīs naudas ir Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums. Šogad visvairāk remontēs posmus uz Liepājas, Siguldas un Jelgavas šosejas. Šogad plānots sakārtot ap 1000 kilometrus garus autoceļu posmus - 300 kilometrus valsts galvenos ceļus, 500 valsts reģionālās nozīmes ceļus un 200 kilometrus valsts vietējās nozīmes ceļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nja

Kad vienreiz uzlies asfaltu Bauska-Vecumnieku celam?

pirms 5 gadiem, 2015.07.16 17:16

Vietējās ziņas