Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk labot ceļu Zorģos un Zālītē

Pēc ūdenssaimniecības rekonstrukcijas lielāko darbu pabeigšanas sākusies ceļu sakārtošana Iecavas novada Zorģu un Zālītes ciematā.

Zorģos uzbērtas šķembas grantsceļam gar birzīti uz darbnīcām no atpūtas centra «Labirinti» un iebraucamajam ceļam uz daudzdzīvokļu māju Zorģi-4, pagājušajā nedēļā novēroja «Bauskas Dzīve». Iepriekš tur pēc ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekta darbiem bija palikušas bedres un smilšainajā virsmā izcēlās kanalizācijas aku vāki.

Pašvaldības kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) speciālisti vēl pārbaudīs, kā šķembas izlīdzinātas, un pielabos, kas pielabojams, sacīja uzņēmuma pārstāvis Didzis Traumanis, kurš pārraudzīja darbus.

Šonedēļ paredzēts salabot Zorģu asfaltētā ceļa malu, kur segums tika noņemts rakšanas darbos, «Bauskas Dzīvi» informēja DzKS valdes priekšsēdētājs Jānis Feldmanis. Ūdensapgādes sistēmas un kanalizācijas sakārtošanas gaitā izrakātos ceļus DzKS savedīs kārtībā arī Zālītes ciematā.

Gan Zālītē, gan Zorģos vēl jāpabeidz atsevišķu māju pieslēgšana pie jaunā ūdensvada, sacīja J. Feldmanis. Pēc tam tikšot sakārtota arī zaļā zona. Kā novēroja «Bauskas Dzīve», Zorģos DzKS darbinieki pieslēgumus ierīkoja un ceļu līdzināja arī brīvdienās.

J. Feldmanis apstiprināja, ka pēc visu ūdenssaimniecības projektu pabeigšanas iecerēts sagatavot un iesniegt jaunu ūdens tarifu projektu. Viņš pagaidām neprognozē, kad tas varētu stāties spēkā, jo sagatavošana un saskaņošana pašvaldībā un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā varētu aizņemt pat pusgadu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas