Sāk reģistrēties Bauskas velo rudenim

Šajā nedēļas nogalē, 14. septembrī, Bauskā jau piekto reizi notiks pasākums «Bauskas velo rudens» – Latvijā lielākais bezmaksas velobrauciens ar laika kontroli.

Visiem interesentiem, kas vēlas laikus pieteikt numurus 2019. gada velobraucienam, jāreģistrējas mājaslapā cyclingforall.lv. Pasākuma organizators Kaspars Brazovskis informē, ka jau pirmajā dienā, 9. septembrī, saņemts daudz pieteikumu, turklāt ne tikai no Bauskas, bet arī citām Latvijas vietām – Līčiem, Rīgas, Baldones, Jelgavas, Ādažiem, Iecavas, Salaspils, Olaines, Tukuma un citām. Organizators aicina pieteikties laikus, jo pieejami 500 numuri, pārējiem vajadzēs startēt bez laika kontroles.

«Bauskas velo rudens» brauciena klasiskā distance ir 20 kilometrus gara un ved no Bauskas Rātslaukuma līdz Mežotnei un atpakaļ. Pasākuma dalībniekiem ir ne tikai iespēja labi pavadīt dienu, bet arī piedalīties loterijā par vērtīgām balvām un izmēģināt konkursu ar balvām no Mežotnes pils. Šī gada tērpu tēma ir taures un zvaniņi – interesantāk noformētajiem būs balvas no kafejnīcas «Taverna».
Pasākumam šogad ir vairāk nekā desmit sponsoru, un lielākais no tiem ir zvejniecības produktu zīmols «Kaija».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas