Sākas komandu sacīkstes galda tenisā

Bauskas novada pašvaldības sporta bāzes hallē 19. septembrī pulcējās galda tenisistu komandas no Jūrmalas, Tukuma, Dobeles un Bauskas, lai cīnītos par Izaicinājuma kausu komandām, portālu informēja Bauskas novada sporta organizatore Inga Ūbele.

I. Ūbele stāsta, ka sacensības notika pēc apļa sistēmas, kur trīs kārtās vienības katra ar katru tikās individuālajos un pāru turnīros. Kopumā izspēlētas sešas savstarpējās cīņas. Bauskas novada komandā bija spēcīgākie mūsu novadu galda tenisisti, no kuriem daļa startē arī Latvijas komandu čempionātā.

«Gandrīz visas cīņas izvērtās sīvas, interesantas, un līdz pat dubultspēlēm saglabājās intriga. Šajā reizē necerēti un sev neraksturīgi vāji nospēlēja Jūrmalas vienība, kura piedzīvoja zaudējumus visās trijās cīņās. Savukārt ļoti veiksmīga šī sacensību diena bija mūsu puses galda tenisistiem – gūtas uzvaras ar 8 – 7 pret Dobeles spēcīgajiem tenisistiem, vieglāka cīņa pret jūrmalniekiem 13 – 2, bet rezultāts pret Tukuma komandu izšķīrās dubultspēlēs 9 – 6, kur mājiniekiem pietika ar vienu uzvaru,» atklāja I. Ūbele.

Bauskas galda tenisa izlases komandā lieliski spēlēja Valērijs Bobrovņikovs, Zigmants Gulbis, Egmonts Cildermanis, Uldis Neimanis, Raivis Krastiņš, Normunds Ģiedris un Roberts Puriņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas