Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas laikrakstu abonēšana nākamajam gadam

No pirmdienas, 26.novembra, sākas laikrakstu abonēšana 2008.gadam. Iedzīvotāji tiek aicināti pareizi norādīt pasta indeksus un adreses. Pareiza pasta indeksu un adrese norādīšana nepieciešama, lai nodrošinātu savlaicīgu un kvalitatīvu preses piegādi, jo nepareizi noformulēta adrese vai neprecīzs pasta indekss ir galvenie iemesli, kādēļ prese var netikt piegādāta laikā vai aizkavēties, informē «Latvijas Pasta» Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga.Abonēt presi 2008.gadam varēs tāpat kā līdz šim - pasta nodaļās, pie pastnieka, pa tālruni 8008001 un mājaslapā "pasts.lv ", kā arī preses izdevniecībās.

Abonēt presi pasta nodaļās un pie pastnieka varēs līdz 22.decembrim, modernizētajās pasta nodaļās - līdz 29.decembrim, internetā - līdz 25.decembrim, bet pa tālruni presi varēs abonēt līdz 18.decembrim. Ārzemju presi interesentiem būs iespēja abonēt līdz 15.decembrim.

Informācija par visiem preses izdevumiem būs pieejama Abonēšanas katalogā, kas atradīsies visās pasta nodaļās, bet aktīvākajiem Latvijas Pasta klientiem šie katalogi bez maksas tiks izsūtīti pa pastu.

Laikraksta «Bauskas Dzīve» abonements «Latvijas Pastā» privātpersonām vienam mēnesim maksā Ls 3,25, bet juridiskām – Ls 4.

Privātpersonām īpaši izdevīgi nākamgad abonēt laikrakstu gadam - tādā gadījumā būs iespējams teju divus mēnešus «Bauskas Dzīvi» saņemt bez maksas, kopumā maksājot tikai Ls 33.

Iespējams abonēt laikrakstu nākamajam gadam arī bez piegādes, ierodoties saņemt to redakcijā Bauskā, Rīgas ielā 51 - tad maksa būs tikai 22 lati gadā.

«Bauskas Dzīve» piedāvā iespēju abonēt laikrakstu, piezvanot uz redakciju pa tālruni 3922963. Samaksāt par noformēto abonementu klients varēs redakcijā, kā arī rēķins var tikt izsūtīts pa pastu.

Sīkāku informāciju iespējams saņemt, zvanot redakcijai pa telefonu 3922963 (darba laikā).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas