Sākas rakšanas darbi Biržu ielā 7

Bauskas ūdenssaimniecības rekonstrukcijas darbi rit jau vairākus mēnešus. Šonedēļ sākuši strādāt arī Biržu ielā.Biržu ielas iedzīvotāji bija jau uztraukušies, kālab darbi te kavējas, jautājumus par šo tēmu saņēma arī «Bauskas Dzīves» redakcija. Savulaik bija paredzēts, ka šajā ielā darbi sāksies pirmie. SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis Gunārs Akmeņlauks jau septembrī informēja, ka būvdarbi kavējas veicamo darbu specifikas dēļ - tranšejas raks pat četru metru dziļumā un tāpēc nepieciešamas īpašas konstrukcijas caurules, kuras uzreiz nevar piegādāt. Tagad ir saņemtas nepieciešamās caurules, nokārtotas atļaujas, un šonedēļ sākušies pirmie darbi. 27. decembrī tie notika Rīgas un Biržu ielas krustojumā. G. Akmeņlauks cer, ka jau šonedēļ darbi krustojumā tiks pabeigti un tālāk notiks Biržu ielā. «Darbu veicējs strādā centīgi. Brīvas dienas viņiem būs tikai 31. decembris un 1. janvāris,» tā par SIA «Laterna» paredzēto darbu grafiku stāsta G. Akmeņlauks. Ūdenssaimniecības rekonstrukcijas darbi Bauskā notiek arī Kraujas un Miera ielā, kā arī E zonā - daudzdzīvokļu māju rajonā starp Salātu, Dārza, Zaļās un Vītolu ielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Lotta

Kā kurmji izrakājuši jau visu..... Laikam jāsāk domāt par gumijas zābaku iegādi. Ar normāliem apaviem jau nevar izbrist tos rakumus.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 13:52

potenciālais vēlētājs

Akmeņlauk, ja tev būtu izvēle- vismaz divreiz dienā izstaigāt kājām šo centīgo darbu vecēju jau uzartās ielas pie minimālas izvēles, klumburēt pa pusķieģeļa lieluma šķembām, vai slidināties pa mālainu šļuru, ko tu izvēlētos?

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 17:55

moins

kas tas par blatņiku rok tik apkārt un neko nepabeidz

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 16:08

ese

viens darbiņš nav beigts,kad nākamais tiek steigts....

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 14:27

Mārīte

Pēc tam jau nav vajadzības viņiem sataisīt ceļu, lai var pārvietoties un braukt ar 'mašīnām...

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 14:15

Vietējās ziņas