Sākas SC «Mēmele» volejbola sacensību sezona 3

Pēdējā oktobra dienā Griķu pamatskolas sporta zālē sākās sporta centra «Mēmele» organizētās sporta sacensības volejbolā vīriešiem un veterāniem.

Veiksmīgi noslēgusies pludmales volejbola sezona, un volejbolisti pārvācas uz iekštelpām, lai dotu startu jaunajai volejbola sezonai.
Sacensību organizators, volejbola entuziasts Guntis Mašinskis pastāstīja, ka paredzēti seši sacīkšu posmi veterānu grupā, četri – jauniešu-vīriešu ieskaitē.

«Jauniešu-vīriešu kategorijā iedalām kungus līdz 35 gadiem, pēc 35 gadu vecuma – veterānu grupā. Prieks par veterānu komandu skaita palielināšanos, un jācer, ka turpmākajās sacensībās mums pievienosies vēl citas mūsu novada pagastu vienības vai volejbolisti no blakusnovadiem. Diemžēl jauniešu-vīriešu grupā dalībnieku kļuvis mazāk, bet, sezonai ritot, jācer, ka vēl kāda vienība pievienosies,» tā G. Mašinskis.

Pirmās iesildīšanās sacensības notika jau oktobra vidū, kad ritēja cīņa par «Miķeļa kausu 2015». Jau nopietnāki spēlētāji un lielāks komandu skaits pulcējās Bauskas novada Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas sporta zālē, kur 31. oktobrī trīs jauniešu-vīriešu un piecas veterānu vienības sacentās par «Mežotnes kausu 2015».

Vīriešu grupā par uzvarētāju kļuva «Mežotne I», otrā – «Vecsaule», trešā – «Mežotne II». Vinnētāju komanda abās spēlēs savus pretiniekus uzveica ar 3:0.

Veterānu grupā neviena nepārspēta palika komanda «JK» jeb Jāņa Kalēja vienība, kura visās spēlēs pretiniekus pieveica ar 2:0. Sudrabs komandas «Mežotne» volejbolistiem. Viņiem vienīgais zaudējums pret čempioniem, bet atlikušajās trijās spēlēs panākumi ar 2:0. Trešo vietu izcīnīja komanda «Īslīce». Īslīcieši ar 0:2 piekāpās divām augstāk esošajām vienībām, bet izcīnītās divas uzvaras pret komandas «Vecumnieki» un «Vecsaule» volejbolistiem ļāva ieņemt trešo vietu.

Viesi no Vecumnieku novada guva uzvaru pret vecsauliešiem, bet paši vecsaulieši pie panākumiem netika, tāpēc šoreiz pēdējā – piektā – vieta.

Uzvarētāju vienības «JK» spēlētājs un tās dibinātājs Jānis Kalējs pēc mačiem pastāstīja, ka, viņaprāt, turpmāk būs vēl interesantākas sacensības. «Mūsu komandā spēlē divi iecavnieki un viens jelgavnieks. Esam nokomplektējuši vienību, lai palielinātu komandu skaitu sacensībās. Pašiem ir interesantāk, jo ir izveidojusies lielāka konkurence. Citam pret citu aizraujošāk sacenties tad, ja piedalās vairāk vienību. Uzskatu, ka sacensības kļūs tikai interesantākas, jo ne visas komandas bija optimālajā sastāvā,» tā J. Kalējs.

Nākamās volejbola sacensības plānotas 14. novembrī, kad Codes pamatskolas sporta zālē notiks cīņa par «Lāčplēša kausu 2015».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

NAO

Ej pie ārsta un izārstē lielummānijas kompleksus.Tādu formu redzu pirmo reizi.

pirms 5 gadiem, 2015.11.04 20:37

Cilveks

Parasti necenšos nolikt citus, bet nu ieraugot šo bildi un uzrakstu uz krekliem....
Tas izraisa tikai smieklus...

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 22:48

Vietējās ziņas