Sākas Zemgales reģionu skolēnu reģistrācija vasaras darbam

Šodien sākas Zemgales reģionu skolēnu elektroniskā reģistrēšanās dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā, portālu informēja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Saskaņā ar aktuālo informāciju, NVA Bauskas filiālē darbam vasarā ir apstiprinātas 130 darba vietas. Filiāles vadītāja Igunda Bēmane pastāstīja, ka 48 no tām ir aizpildītas, darba devējam vienojoties ar konkrētu skolēnu par darba veikšanu.

Informācija par darba vietām ir ievietota Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā, līdz ar to, ikviens strādāt gribošais jaunietis, atbilstošajā vecumā, var pats interesēties pie konkrētā darba devēja par darba piedāvājumu un pieteikties uz vakanci.

I. Bēmane norāda, ja līdz līguma ar darba devēju noslēgšanai visas darba vietas nebūs aizpildītas, rindas kārtībā tik piedāvāts darbs un aicināti uz atlasēm skolēni, kuri būs reģistrējušies NVA reģistrā.

«Gala lēmumu par konkrēta jaunieša pieņemšanu darbā pieņem darba devējs,» atzīmēja I. Bēmane

Viņa atgādina, ka vēl līdz 15.jūnijam turpinās darba devēju pieteikšanās pasākuma īstenošanai, piedāvājot darba vietu izveidi skolēniem sākot ar 6.jūliju. Par šī izsludinājuma rezultātiem informācija būs zināma jūnija beigās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas