Sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi par iespējamiem pārkāpumiem Bruknas muižā 11

Piektdien, 18. decembrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa amatpersonas pieņēma lēmumu resoriskās pārbaudes materiālā par iespējamiem dažāda veida likumpārkāpumiem biedrībā «Kalna svētību kopiena», un tika sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī ir vēl viena resoriskā pārbaude, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa likumsargi 18. decembrī pēc apjomīgas informācijas saņemšanas no dažādām valsts pārvaldes institūcijām, faktu apkopošanas un analīzes ciešā sadarbībā ar Bauskas rajona prokuratūru nolēma pabeigt 21. augustā sākto resorisko pārbaudi par iespējamiem dažāda veida likumpārkāpumiem biedrībā «Kalna svētību kopiena» un sākt četrus administratīvā pārkāpuma procesus, no kuriem viens ir par fizisko un emocionālo vardarbību pret vairākiem bērniem, viens – par emocionālo vardarbību pret vairākiem bērniem un divi par biedrības «Kalna svētību kopiena» un nodibinājuma «Saknes un spārni» informācijas nesniegšanu, neatbildot uz Valsts policijas nosūtītajiem pieprasījumiem.

Jāpiebilst, ka atbilstoši Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 3. panta pirmajai daļai par informācijas nesniegšanu, informācijas nepienācīgu sniegšanu vai nepatiesas informācijas sniegšanu iestādei, juridiskajai personai var tikt piemērots brīdinājums – no 14 līdz 2800 naudas soda vienībām jeb 70 līdz 14 000 eiro.
Tāpat, pamatojoties uz 2020. gada 7. decembrī no Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas saņemto informāciju par iespējamajiem tiesību normu pārkāpumiem saistībā ar pakalpojuma sniegšanu vienam bērnam un noslēgto līgumu, sākta vēl viena resoriskā pārbaude par iespējamajiem tiesību normu pārkāpumiem biedrībā «Kalna svētību kopiena» Bruknā Dāviņu pagastā Bauskas novadā.
Par iepriekš sākto administratīvā pārkāpuma procesu saistībā ar iespējamo pielietoto vardarbību pret nepilngadīgu personu Valsts policijā ir pieņemts lēmums otrdien, 22. decembrī, lietu nosūtīt izskatīšanai Bauskas novada domes administratīvajai komisijai.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

pensionare

''CIK TAS IR''AIZKUSTINOSI''KA TIESI ADVENTA LAIKAM AIZEJOT UN ZIEMAS SVETKU ATNAKSANAI
SAKAS TIESAS DARBI,KUR TAD INERESANTI TIE ''SODA GRASI''NONAKS?

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 09:24

sara

Tev taisnība! Tieši Adventa laikā tiek aktualizēti jau pirms laba laika aizmirstie pārkāpumi. Labi, piekrītu, pat, ja tie bijuši arī un apstiprināsies, tomēr ir ĻOTI tendenciozi šajā ārkārtīgi saspīlētajā situācijā administratīvos pārkāpumus celt gaismā kā nezin kādu sensāciju. Vēl jo vairāk tāpēc, ka baznīca ir vienīgā, kas patlaban Latvijā nenovēršas un vienkāršā cilvēka un garīgi tiecas mierināt.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 18:08

Es

Brukna- gada notikums nr1. Par citiem, iespējams vēl "krutākiem" gadījumiem varam aizmirst.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 09:40

kā tur īsti ir?

par informācijas nesniegšanu. Izskatās, VP ir dažādas pieejas jautājumā par informācijas nesniegšanu, jo vienā gadījumā VP amatpersona gandrīz divus gadus aizbildinājās, ka atbildētājs nereaģē uz policijas pavēstēm un neatbild uz zvaniem, bet tajā pašā laikā aktīvi reklamējas sabiedriskajos mēdijos, arī tepat "Bauskas Dzīvē". Tad kāda uzticība var būt šai valsts institūcijai?

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 10:06

mjāā

Būtu labāk to rupjo Mediņu neapsveikuši, te viņu zākā, te Vecumnieki apsveic:))

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 14:56

tas rupeklis ir

kaklakungs Bruknas muižā,citpuses lielkungi šo apsveic,bet ,iespējams, nāktos pabūt cellē ar rūtotām gardīnēm

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 15:38

viedoklits

Jā, Mediņš bieži vien ir rupjš. Bet, diendienā, strādājot ar totāliem atkarībniekiem, nekāds smalkais izteiksmes stils nevar izveidoties. Vai tu gribi, lai no rensteles izglābtam narkomāmam viņš teiktu: "Piedod, lūdzu, ka traucēju. Atgulies un atpūties, vai tev kādu atspirdzinošu piparmētru tējiņu pasniegt? Atvaino, ka Bruknas muižā mums diemžēl nav ne ta***īšu, ne zālītes! Piedod dēls! "
Vai tā esi iedomājies Bruknas 20 gadu darbu ar atkarīgajiem, no kuriem vismaz trešā daļa beidzot ir atgriezušies dzīvē?
Ja nezini neko, labāk nekomentē!

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 18:22

asko

Mediņš viens no nedaudzajiem normālajiem večiem Latvijas pe..ņu, mīkstmiešu un pamuļķu sabiedrībā.
Kas var nepatikt, pamēģiniet paši kaut ko no viņa paveiktā realizēt un tad di..iet.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 23:11

kode

MEDIŅŠ kad sāka no nulles , tad neviens neaiztika. Tagad , kad daudz ir sakopts ,daudzi ir izārstēti ar darba terāpiju , pēkšņi uzrodās nelikumības. Pilnīgi piekrītu viedoklim.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.27 20:16

Bet Dome iedeva apbalvojumu .................

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.04 12:07

es

Ir tāds teiciens: kas nestrādā, tas nekļūdās. Lai nu visi un katrs mēs būtu tik daudz palīdzējuši saviem apkārtējiem un sabiedrībai kopumā! Un visiem viss reiz nāks atpakaļ- gan darītājiem, gan "rējējiem"! Tā kā padomāsim- ko katrs no mums darījis lietas labā!!!! Un -kāpēc nav darījis? Un -cik pats ir saņēmis?

pirms 4 mēnešiem, 2021.01.04 14:01

Vietējās ziņas