Sākumskolas bērni iepriecina Bauskas vecļaudis 3

Bauskas 17 dzīvokļos piektdien, 23. decembrī, negaidīti notika brīnums. Pie ļaudīm ciemos ieradās Bauskas sākumskolas rūķi ar dāvanām.Vientuļās pensionāres Lilijas Ķirveles acīs, klausoties skolēnu runātajos dzejoļos, iemirdzējās asaras. Sirmā kundze «Bauskas Dzīvei» atzina, ka visvairāk viņu priecējot atcerēšanās svētkos un bērnu vēlējumi. Visu mūžu viņa nostrādājusi sabiedriskajā ēdināšanā, tagad tā sanācis, ka dzīvoklī mīt viena. Tāpēc jebkurš labs ciemiņš ir ļoti gaidīts.«Man bija ļoti jaukas sajūtas, sveicot šo veco tantiņu,» atzina 6. klases audzēkne Linda Zone. Matīss Kataņenko no 4. klases «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka viņam patīk piedalīties šajā apdāvināšanas pasākumā, jo viņš redzējis, cik ļoti vientuļie cilvēki priecājas par apciemojumu.Skolas direktore Linuta Ģerģe paskaidroja, ka tā bijusi skolas padomes iecere Ziemassvētkos sarūpēt dāvaniņas veciem un vientuļiem cilvēkiem: «Atsaucība bija ļoti liela visās klasēs. Bērni ar vecāku gādību sanesa uz skolu daudz ēdamu lietu, arī mantas, kas iepriecē dvēseli. Skolēni gatavoja apsveikuma kartītes, ļoti daudzi vēlējās doties pie sirmgalvjiem, lai viņus apsveiktu.» Skolas padomes aktīviste Sanita Slaktere novada sociālajā dienestā uzzināja, kuriem veciem un vientuļiem cilvēkiem svētkos palīdzība visvairāk vajadzīga. Sākumskolas audzēkņi apmeklēja desmit vecos ļaudis, kā arī vēl septiņas ģimenes ar bērniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

SALS

Sākumskolā notiek no viss dabiski un no sids.Llai Jums priecīgi Ziemassvētki!

pirms 8 gadiem, 2011.12.25 16:11

Es

Prieks par daudzām skolām un to skolotājiem. Šoreiz par sākumskolu rakstīts droši vien tāpēc, ka tā ir pirmo gadu izveidota un tikko sākusi strādāt, bet pamatskola ir daudzus gadus un rakstīts par to ir daudz.

pirms 8 gadiem, 2011.12.24 20:48

aldona

Tikai sākumskola. Kāpēc neredz , ka šādu aktivitāti jau vairākus gadus piekopj pamatskola . Tāpēc laikam ,ka viņi to dara klusi,nevajag jau tikai reportāžu.Vai kāds ir bijis uz Ziemassvētku koncertu pamatskolā ( it īpaši mazāko klašu)? Tādu es vēl nevienā skolā nebiju redzējusi . Tas nebija koncerts , bet pasakains Ziemassvētku mūzikls. Tas bija kaut kas neizsakāmi burvīgs. Un pēc pasākuma vēl sagaidīja Ziemassvētku vecītis, rūķis un grupa "Jātnieki". Fantastiski. Malači pedagogi! strādā gods godam.

pirms 8 gadiem, 2011.12.24 20:20

Vietējās ziņas