Sākušās Bauskas novada pašvaldības sporta spēles 4

Šogad, tāpat kā pirms gada, Bauskas novada pašvaldības sporta spēles notiek nevis vienā dienā, bet gan vairākos posmos. Pašlaik zināmi rezultāti trijos sporta veidos – galda tenisā, badmintonā un novusā.

Sacensības novusā notika pašas pirmās – 23. februārī. Katru pagastu, novadu vai pilsētu pārstāvēja divi kungi un viena dāma. Spēcīgākā vienība šoreiz izrādījās Īslīces pagastam, otrajā vietā Bauskas pilsētas komanda, trešais – Mežotnes pagasts.

Nākamajā dienā, 24. februārī, Uzvaras vidusskolas sporta zālē notika sacensības badmintonā un galda tenisā. Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele informēja, ka galda tenisā laurus plūca Bauskas pilsētas komanda, otrajā vietā Īslīces pagasts, trešie – Gailīšu pagasta sportisti. Savukārt badmintonā uzvarēja Gailīšu pagasts, otrajā vietā ceraukstieši, bet trešo vietu izrāva Bauskas pilsētas pārstāvji.

Jau 9. martā notiks šaha un dambretes turnīri, bet 16. martā aizvadīs zolītes turnīru un sacentīsies šautriņu mešanā. Savukārt 30. martā plānotas bočia sacensības, peldēšana un noslēguma pasākums.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Bauska

Pagastos notiek pagastu mači,un uzvarētāji brauc uz sporta spēlēm,bet kad un kur notiek Bauskas pilsētas čempionāti kaut kādīgi neesmu ne dzirdējis ne lasījis. Inga Ūbele kad ir notikuši un kur Bauskas pilsētas čempionāti? Kā var zināt,kurš pārstāvēs Bauskas pilsētu Bauskas novada pašvaldības sporta spēlēs? Vai tu to nosaki pēc draugu būšanas? Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste ir Inga Ūbele,bet kas tad ir sporta centra galvenā sporta organizātore?

pirms gada, 2019.02.27 23:10

skats

Labāk aizbraukt uz visu gatavu , tas taču arī darbs.Galvenā speciāliste kontrolē mazāk galvenos.

pirms gada, 2019.02.27 23:20

Justs

-Bet vēl taču ir Līga Rimševica,skaitās Sporta centrs,, Mēmele,, direktore. Interisanti-iespējami sporta centra ēka sporta centrs,, Mēmele,,pārgāja Bauskas ģimnāzijas pārvaldē,bet direktora postenis ar sekretāri palika turpatās. Ir nesaprotami vai tiešām ir vajadzīgas divas galvenās sporta centra ,,Mēmele,,sporta speciālistes . Kāpēc divas ar lielām algām kontrolē sporta dzīvi,pietiek taču ar vienu galveno speciālistu,it īpaši,ja pasākumus organizē pagastu sporta organizātori

pirms gada, 2019.02.28 12:39

Vietējās ziņas