Sākusi strādāt Saules dārza strūklaka 11

Nelielais skandāls ar remonta darbu laikā izraktajiem kauliem šogad aizkavēja strūklakas izveidi Saules dārzā. Tomēr beidzot tas brīdis ir pienācis, un uz svētkiem Bauskas iedzīvotāju acis priecēs jauna strūklaka. Strūklakas oficiāla atklāšana nenotiks. Stāsta Bauskas Domes Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Čačs: «Izmēģinājumā kārtā strūklaku ieslēdza jau 5. novembra vakarā, bet, turpinot remonta darbus, izslēdza. Tomēr Latvijas valsts neatkarības svētkos strūklaka darbosies. Pēc tam tā tiks demontēta uz ziemas periodu.» Līdz svētkiem tiks sakārtota arī strūklakas apkārtne. Ir panākta vienošanās arī ar tuvējās zemes īpašniekiem par viņu teritorijas sakārtošanu. Ir soliņi, tikšot izveidota arī nobrauktuve māmiņām ar bērnu ratiņiem.Strūklaka tika iedarbināta atkal 13. novembra pēcpusdienā. Strūklas kā baltas sniega kupenas uzšāvās vairāk nekā metra augstumā. Stāsta SIA «Jaunbērzi AF» strādnieks Alfrēds Strancis: «Strūklaku darbina 2,2 kilovatu motors, kas šajā jomā neskaitās ļoti jaudīgs. Tai ir pievienotas arī gaismas, kuras ieslēgsies, uznākot tumsai, un tad strūklaka izskatīsies īpaši skaisti. Vasarā, protams, strūklaka darbosies ilgāk, vēsākā periodā laiku gan jau uzstādīs mazāku.»Strūklakas darbībai tiks uzstādīta programma, un tā darbosies automātiski. SIA «Jaunbērzi AF» darbu vadītājs Dainis Muša uzsvēra, ka viņi pēdējā laikā ir ierīkojuši vairākas strūklakas, tai skaitā arī Iecavas centrā. Saules dārzā ūdenstilpē darbojas trīs dažāda lieluma strūklakas. Dažādais augstums esot nevis kļūda, bet gan projektētāja ideja. Un visskaistākā strūklaka noteikti būšot naktī, kad ieslēgšoties nakts apgaismojums.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Struuklaka skaista, bet apkaartne struuklakas aizmuguree vienkaarshi shaushaliiga.

pirms 12 gadiem, 2008.11.16 14:46

tranzits

dīķītis ar strūklaku centrā bij vērtīgāk, tagad vien BD kauna traips pilsētas sirdī - benzīntanks, un kā kompensācija tagad strūklaka uz kauliem "Nelielais skandāls ar remonta darbu laikā izraktajiem kauliem"
Bet kopumā patīkami, kā pilsēta sakopjās, īpaši vecpilsētas daļa

pirms 12 gadiem, 2008.11.16 13:24

un par savu Tēvu zemi...savu galvu nolikšu!!!!!!
Lai Dievs svētī Latviju.....................

pirms 12 gadiem, 2008.11.16 00:46

Hmm

Jā, šitais veidojums, kas uz kauliem stutēts, tiešām atgādina strūklaku. ..Korfa dārza karikatūra gan galīgi garām! .. Vippār bīstama vieta .. ļoti bīstama.. līdz kamēr kāds tur tajā aizā bedrē neiekritīs un nenoslīks visi kasīs kules un mākoņos skatīsies

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 21:15

Jā, miskastēm vajadzēja ielikt maisiņus. Vai tad lasīs laukā pa vienam izsmēķim?
Strūklaka interesanta,cerams apkārt strūklakai arī būs sakoptāks.

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 21:04

Korfa dārza struklaka jau uz galu iet, gaismiņas vairs nedeg :(, pat pus gads šķiet nav pagajis. Bet nu 10 tūkst. un nekā vairs no viņa tur nav!

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 20:16

MR. X

Atkritumu tvertnes gan nebūs ērti iztīrīt... Kā izgrābs atkritumus? Vajadzēja plastmasas maisu ielikt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 19:11

Bauska

Strūklaka priecē. Dizains skaists. Jā,te gribās piestāt un paskatīties. Pretēji tai Korfa dārzā,kas atgādina izbijušu karjeru un tik dārgas izmaksas.Tur nekādas līdzības ar strūklaku izņemot to straumi viducī. Žēl,ka tik daudz iztērēja naudu,ar ko varēja sakopt vēl kādu Bauskas stūrīti.

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 16:28

buuuu

beidzot..... prieks.... Bauska attīstās :))

pirms 12 gadiem, 2008.11.15 14:50

Vietējās ziņas