Sākusies laikraksta «Bausks Dzīve» abonēšana 2021. gadam

Sākusies laikraksta «Bauskas Dzīve» abonēšana 2021. gadam. Šogad pirmās abonentes godā Iecavas novada Zorģu ciema iedzīvotāja Anna Bringule. Kundze bija ieradusies avīzes redakcijā Bauskā, Rīgas ielā 51, gan pasūtīt avīzi, gan ievietot sludinājumu.

Kā nauda parādījusies, tā braukusi uz Bausku, stāsta A. Bringule. Ievietojusi laikrakstā sludinājumu par to, ka pārdod duškabīni vai maina uz mazāku. «Nojauta jau bija, ka būšu pirmā avīzes abonētāja. Tā jau no rīta savējiem teicu,» smaida Zorģu iedzīvotāja.

Avīzi viņas ģimenē abonē jau sen un tai velta lielu uzmanību – kad mājās saņem jaunu izdevumu, tad atliek visus darbus un vispirms izlasa laikrakstu. «Ir vajadzīgi sludinājumi, piemēram, par dievkalpojumiem, kapu svētkiem. Svarīgas arī ziņas. Sports mani neinteresē, bet pārējo gan lasu. Interesē, kas būs ar novadu – apvienosies vai ne? Politikā nemaisos, bet zināt gribas. Man jau pašai liekas, ka Iecava vairāk der kopā ar Vecumniekiem. Dzīvosim, redzēsim, kas notiks,» pārdomās dalās zorģēniete.

Tēmu saraksts, kas pieredzējušo lasītāju interesē, ir gana plašs. Vajagot rakstus par izglītību un veselību. «Kaut vai, piemēram, par bērnu audzināšanu. Lai jaunie mācās un arī mēs redzam, kā tagad ir moderni. Interesanti bija lasīt par Andreju Mediņu. Šerpa jau viņam valoda, bet reizē arī taisnība ir A. Mediņam – švaka ir jaunā paaudze,» pauž A. Bringule. Viņa atzīmē, ka avīzē jābūt arī rakstiem par ticības jautājumiem, lai var uzzināt, kas notiek ar baznīcām, piemēram, kā notika Jaunsaules baznīcas atklāšana, vai ticība uzrunā jauno paaudzi. «Mācītājiem vairāk jāpiesaista jaunā paaudze,» pārliecināta sirmā kundze.

Laikraksts «Bauskas Dzīve» arī 2021. gadā būs īsts sarunbiedrs ģimenēm Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā. Ilva Kalniņa, laikraksta «Bauskas Dzīve» pārdošanas un klientu apkalpošanas daļas vadītāja atzīst, ka mūsdienu dinamiskajā interneta tehnoloģiju laikmetā avīze vairs nav operatīvais ziņu avots, tomēr tā sniedz atbildes un skaidrojumus, piedāvā problēmu analīzi, patiesus un pārbaudītus faktus, lai palīdzētu vietējiem ļaudīm. 

Laikraksts iznāk divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās – krāsu drukā. Piektdienās avīze pie lasītājiem dodas kopā ar «Laimīgo Programmu», kur ir plaša televīzijas un radio programma, pārraižu anotācijas, filmu apraksti un krustvārdu mīklas.

No 1. līdz 27. oktobrim laikrakstu visam nākamajam gadam var abonēt ar atlaidi – kopā ar «Laimīgo Programmu» tās cena ir 77 eiro, bez pielikuma – 67 eiro. Ja laikrakstu abonē redakcijā, nav jāmaksā komisijas maksa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas