Sākusies «Mēmeles» kausa izcīņa ielu florbolā 1

Sākusies Bauskas novada sporta centra «Mēmele» kausa izcīņa ielu florbolā. Pirmajā turnīrā piedalījās 12 vienības. Sacensībās, kuras notika 8. jūnijā, piedalījās trīs 2003. gadā dzimušu un vecāku sportistu komandas, četras – 2007. gadā dzimušu un jaunāku sportistu, kā arī piecas – 2004. - 2006. gadā dzimušu sportistu vienības.

Vecākajā grupā, izcīnot uzvaru papildlaikā pār «SN Mēmele» ar rezultātu 6:5, triumfēja komanda «Liepu 2». Jaunākajā grupā veiksmīgākā bija «Rozā panteras». Vidējā vecuma grupā pārliecinošs panākums vienībai «Kokosrieksts»,  kas uzvarēja visās spēlēs. Vissīvāk pretim turējās komanda «Pipari», kas piekāpās ar rezultātu 3:4.

Ingus Panteļejevs, viens no sacensību organizatoriem, informēja, ka katrā vasaras mēnesī plānots viens sacensību posms – vēl turnīri notiks jūlijā, augustā un septembrī. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Birutai

Vai šādas sacensības nav jāorganizē sporta skolai? Vispār sen bija laiks sporta centru Mēmele iekļaut sporta skolas sastāvā,jo redzams,ka sacensībās piedalās pārsvarā bērni !!! Pioeaugušie paši var sevi aizvizināt uz sacensībām,gaidām,kad beidzot viena organizācija atbildēs Bauskas novadā par sportu. Tas būtu lētāk un pāredzamākas izmaksas,jo dotajā turnīrā piedalās 12 komandas,kuras pēc vecuma ir sporta skolas audzēkņi,tātad sporta skolas darbs,tātad iespējami dublējas samaksa treneriem,tiesnešiem.

pirms gada, 2019.06.20 12:27

Vietējās ziņas