Salonam «Ciku cakas» aprit pieci gadi 2

Iecavas salonā «Ciku cakas» Rīgas ielā ceturtdiena un piektdiena pagāja svētku noskaņā – 12. februārī apritēja pieci gadi kopš tā atvēršanas.

Salona saimniece Vineta Lamberte kopā ar savu galveno asistenti un floristi – meitu Agnesi Zariņu – saņēma apsveikumus un ar nelielām dāvaniņām pateicās vairāk nekā 50 apsveicējiem.

Ar sekmīgu mazā uzņēmuma darbību viņas sveica draugi, domubiedri, kas snieguši atbalstu ar idejām, palīdzību iekārtošanā un attīstībā, kā arī sadarbības partneri no novada bibliotēkām, bērnudārziem, skolām, kultūras nama u. c.

Floristikas un mazā dizaina salonu Iecavas viesnīcas pagrabstāvā V. Lamberte kopā ar ģimeni atvēra pirms pieciem gadiem, un tagad tas kļuvis populārs ne tikai pašu novadā, bet arī kaimiņos. Te piestāj baušķenieki, iegriežas Vecumnieku un Jelgavas apkaimes ļaudis. Te var ne tikai iegādāties visu vajadzīgo floristikai un mazā dizaina priekšmetu veidošanai, bet arī palūgt padomu un smelties idejas dekorēšanai, apdrukāt krūzi vai T-kreklu, noformēt dāvanu u. c.

«Lai arī sākumā krīzes laikā negāja viegli, prieks, ka izdevies uzņēmējdarbību attīstīt,» gandarīta Vineta. Abām ar Agnesi ir padomā jauni pakalpojumi, ko piedāvāt klientiem.

Salons ir Lambertu ģimenes zemnieku saimniecības filiāle. Vineta un Agnese salonā rīko dažādas praktiski radošas darbnīcas dažādu vecumu interesentiem. Floristes vada darbnīcas arī bibliotēkās, skolās u. c. Kopā ar partneri Ivetu Ceru Vineta gatavo ziedu rotājumus kāzām un citām svinībām.

Ciemiņi saņēma pateicības dāvaniņas – saldumu paciņu ar salona simbolu – pašu rokām filcētu aitiņu. Filcēšana jau kopš pirmsākumiem bijusi Vinetas un Agneses «firmas zīme», turklāt aitu vilna nāk no pašu zemnieku saimniecības.

Vietējās ziņas