Sarosās ziemas prieku baudītāji 4

Jaunā gada pirmās dienas ir īsti piemērotas ziemas prieku baudītājiem. Slēpotāji jau ievilkuši takas gar Mūsas krastu, labas sliedes ir Likvertenu mežā, kur baušķenieks Herberts Mucenieks brīvprātīgi un bez maksas gādā par trases sakopšanu. Tas tiks izdarīts 3. janvārī, taču slēpošanas īstus cienītājus tādi šķēršļi īpaši nesatrauc. Codiete Baiba Marčenkova slēpošanu Likvertenu mežaudzē raksturo vienā vārdā: «Super!» Kopā ar viņu baltajās takās devušies arī radiņi. Piesnigušais mežs un tīrais gaiss sagādā labsajūtu tāpat vien. 1. janvāra pusdienlaikā baušķeniece ārste Marija Bosko Likvertenu mežā priecājās par jauko laiku un smaidot sacīja: «Tāda sajūta kā pasakā.» Vecsauliete Vizma Sīpola ar pirmo šīgada zemledus makšķerēšanas lomu lepojās jau 1. janvārī, rādot raudiņas, kas izvilktas no Mēmelē izcirstajiem āliņģiem. «Ir, ko likt uz pannas,» tā makšķerniece, kas prot tikt pie zivīm visos gadalaikos. 2. janvārī sals bija kodīgāks nekā gada pirmajā dienā, taču tas netraucēja aut kājās slidas un izkustēties pēc svētku mielastiem un telpās pavadītajām stundām. Ozolu un Rudzīšu ģimenes tīrīja ledu, kas pārklājis dīķi ceļu krustojumā aiz Mūsas tilta.  Īpaši spriganas bija slidotājas Megija Miļūne un Loreta Ozola. Megija sacīja, ka neviens viņu neesot īpaši mācījis, pati apguvusi slidošanu. Nelielais ledus laukums piesaistīja ne tikai Bērzkalnu, bet arī Bauskas slidotājus. Juris un Jānis bija nākuši no pilsētas, lai padzenātu hokeja ripu. Aldis Ozols interesējās, vai Bauskā šajā gadā nevienā laukumā netiks liets ledus? Diemžēl drošas atbildes pašlaik vēl nav. Slidotkāri puikas jau atraduši drošākas vietas ar ledu klātajā Mēmelē, bet pie Mežotnes internātvidusskolas hokeja sezonu paredzēts sākt svētdien,3. janvārī, informēja sporta skolotājs Gvido Kalnmalis. Laukumam vairākas reizes veidota ledus sega, lai tas būtu gluds un stabils.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

paldies

Paldies Herbertam!!!!!!!!!!Gaidīsim kad Ūbelīte ar Birutiņu sarosīsies un noorganizēs slēpošanas sacensības gan bērniem un pieaugušajiem. Vēlam to izdarīt ātri , kamēr sniegs vēl nav nokusis.

pirms 11 gadiem, 2010.01.03 20:14

slēpotāja

Tiešām"SUPER'' Likvertena mežā slēpošana....PALDIES !!!!! Herbertam Muceniekam un visiem slēpotājiem:))))trasītes ir vienkārši...FANTASTIKA!!!!:)))))

pirms 11 gadiem, 2010.01.03 19:30

sentiments

Ak, cik jauks reiz bij dīķītis pie "unīša"...

pirms 11 gadiem, 2010.01.03 17:28

Vietējās ziņas