Sarūpē piemiņas veltes ceļu policistiem 7

Bauskas Dome sagādājusi piemiņas veltes Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) ceļu policistiem. Tās 1. aprīlī inspektoriem pasniedza Bauskas pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls.Pašvaldība Ceļu policijas 70. gadadienā, ko atzīmē 1. aprīlī, nolēmusi pateikties tiem kārtības uzturētājiem, kas strādā īpaši aktīvi. No 2006. gada otrās puses Bauskas pašvaldība noteikusi, ka par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu transporta līdzekļu vadītājus var sodīt bez viņu klātbūtnes. Šo funkciju Bauskā īsteno ceļu policisti. Par to pašvaldība noslēgusi līgumu ar Bauskas RPP. A. Buls informē, ka pērn par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Bauskā izrakstīti un automobiļu priekšējā stiklā ievietoti 350 paziņojumu. Likums paredz, ka vadītājam noteiktajā termiņā ir jāsamaksā sods. A. Buls teic, ka šādi izdevies ieviest lielāku kārtību Bauskas ielās: «Tāda prakse ir daudzās Latvijas pilsētās. Šādus vadītājus soda pašvaldības policija, bet Bauskā tādas nav. Tāpēc mēs noslēdzām līgumu ar ceļu policistiem. Svētku reizē pilsēta nolēma viņiem pateikties.»Bauskas RPP Ceļu policijas (CP) inspektors Gatis Ķēniņš atzinīgi vērtē šādu paziņojumu ievietošanas kārtību pārkāpēju automobiļos: «Fiksējam noteikumu pārkāpumu, sastādām protokolu, piestiprinām pie priekšējā stikla paziņojumu un varam doties prom. Tādējādi ietaupām savu laiku, negaidot, kamēr atnāks auto īpašnieks.» G. Ķēniņš atzīst, ka pusotra gada laikā, kopš šāda kārtība ieviesta, nav saņemti šoferu iebildumi. Policija ne tikai sastāda protokolu par noteikumu pārkāpumu, bet vainīgo automobili arī nofotografē.Bauskas Domes piemiņas veltes 1. aprīlī pasniedza Bauskas RPP Ceļu policijas inspektoriem Antonam Maskaļūnam, Aleksandram Jeršovam, Edgaram Savickim, Sandim Jansonam, Gatim Ķēniņam, Jānim Skujam un Andrim Pizičam.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

iecava

ko darit ja huligani noplesh soda kviti no loga? vaditajs nezinas ka ir sodits, bet procenti par kavejumu augs atri...

pirms 12 gadiem, 2008.04.03 22:50

jokainis

Auzāna kungs! Interesanti ar kādas ierīces palīdzību var IEVIETOT STIKLĀ paziņojumu? Varbūt iegravē?

pirms 12 gadiem, 2008.04.02 20:50

kaspara sieva

jā uz pavasari sarosijušies arī trakie braucēji, īpaši tas viens ar kvadracikli, ja jau bērnam nopirkuši ar ko braukt varēja arī nopirkt kādu gabaliņu zemes-pa ko braukt!

pirms 12 gadiem, 2008.04.02 15:15

Forša forma Bulam.
Nez tas ir policijas formastērps vai viņa (Bula) pidžama?

pirms 12 gadiem, 2008.04.02 10:52

X

Nekā, tagad sēž pie pārceltās Bauskas zīmes.
Bet vispār jau šis raksts arī ir aprīļa joks! April-april!!!

pirms 12 gadiem, 2008.04.01 23:24

Janka

Kad beidzot sāks ķert tos trakos braucējus pa pilsētas ielām? Pārsvarā jau sēž ar radariem pa krūmiem! Tā taču ir vieglāk! Un ja vēl ir iespēja darīt Bula kunga darbu, tad jau ir pa visam lieliski!

pirms 12 gadiem, 2008.04.01 23:19

Vietējās ziņas