Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sasauc «Uzvaras dzīvojamo namu» biedru sapulci 12

Bauskas novada Gailīšu pagasta dzīvokļu īpašnieku biedrības «Uzvaras dzīvojamie nami» gada pārskata sapulce notiks svētdien, 16. martā, kultūras centrā «Kamarde».

Pārskatu varēs apstiprināt tikai tad, ja sanāks kvorums, proti, no 122 sabiedriskās organizācijas biedriem sanāksmē jāpiedalās vismaz 61. Biedrības valdes priekšsēdētāja Gita Līdaka klātesošajiem ziņos par paveikto iepriekšējā gadā. Vēl sanāksmes darba kārtībā paredzēts spriest par atkritumu apsaimniekošanu.

«Uzvaras dzīvojamie nami» apvieno sešas mājas – vairāk nekā 170 dzīvokļus. Biedrība darbojas teju divus gadus. G. Līdaka ir tās vadītāja, sadarbībā ar māju vecākajiem viņa pilda arī visu namu pārzines pienākumus.

«Mūsu priekšrocība ir tā, ka mājokļiem ir individuālā apkure, bet galvenā problēma – jumtu remonts. Pērn, līdzdarbojoties dzīvokļu īpašniekiem, veicām daļēju jumta seguma remontu trim ēkām. Pavasarī divām mājām labosim skursteņus,» stāsta G. Līdaka.

Dzīvokļu īpašnieku biedrības «Uzvaras dzīvojamie nami» ēkās apsaimniekošanas maksa ir 0,21 eiro par kvadrātmetru dzīvojamās platības.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

I.Kalaba

Švaka saimniekotāja! Tur vajag citus apgriezienus!

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 16:09

Uzvarietis

Gita, Gita. Ne tikai jumtu problēma. Māju tehniskais stāvoklis pa lielai daļai ir gaužām bēdīgs. 9mājai gala siena ir atdalījusies, jau gadu desmit sestajā stāvā tāda šķirba ka kulaku var ielikt. 6māja no sēnītes praktiski melnais marmors. 10mājā sarkanais ķieģelis tik traki sadrupis no 1-3stāvam. daudz maz stāvoklis tik dvariem un 3 pelēkajām paneļu mājām visas pārējās kauc pēc kapitālā remonta

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 16:14

saule

..un kas tavuprāt,Gitai būtu jādara? Ķieģeļi jāmūrē,sēnīte jākasa nost ???Tikai visiem kopā sadarbojoties,varam veidot sakoptu un drošu vidi.
..un par saimniekotāja apgriezieniem.....laipni lūgts,I.Kalaba,vari pieteikties,varbūt tev labāk sanāks.

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 17:01

...

uzvarieti, no kā tev tas stulbums iedzimis? Tēva vai mātes?

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 18:51

patiesība ir tāda, ka

Jūs taču esat īpašnieki, katram pieder domājamās daļas- tātad arī tev pieder daļa jumta, daļa sienas, tas ir jūsu mājas bēdīgais tehniskais stāvoklis, tātad par kapitālo remontu jādomā jums pašiem, nenāks jūsu privatizēto māju remontēt ne Jānis, ne Pēteris, pašiem vien jālemj un jāalgo meistari......

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 17:06

saule

tie laiki pagājuši,kad par velti visu dabūja,bet daudzi to negrib saprast..un tad meklē vainīgos...šoreiz tas pār Gitu nāk...ir jau ļoti ērti,atrast kādu ,,grēkāzi,,uz kura novelt vainu,bet pašiem turpināt neko nedarīt....

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 18:49

Padomnieks

Es jumtus sauktu par pirmo no problēmām, kas jārisina.Sākumā jātiek ar tiem galā un tikai pēc tam varam skatīties citos virzienos.

pirms 6 gadiem, 2014.03.15 22:54

Tā nevar

Būtiska kļūda no raksta autora puses -tā ir DZĪB biedru sapulce nevis dzīvokļu īpašnieku sapulce. Jāsaprot, ka ne visi dzīvokļu īpašnieki ir biedrības biedri. Pārāk bieži lasāmi kļūdaini raksti un informācija par namu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 09:30

saule

..bet lietas pamatbūtību tas nemaina...pašiem jādomā un jādara,nevis jāgaida ,ka kāds gatavu ieliks rokās....

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 10:12

Iveta

Nevajag novelt vainu uz kādu, kurš ir uzņēmies atbildību. Mēs visi esam privatizējuši dzīvokļus jau nolaistās mājās un remontējuši tos, bet par koplietošanas telpām aizmirsuš- tikai dažās mājās cilvēki ir sapratuši un rīkojušies laicīgi, bet kūtrākie gaidīja brīnumus. Un tas brīnums -vārdā Gita nevar 2 gados salabot to, kas ir brucis vismaz 15 gadus. Tāpēc vajag atbalstīt tos, kas vispār kautko cenšas izdarīt mūsu labā! un būt jaukākiem vienam pret otru! Lai mums visiem izdodās!

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 12:06

lilija

Paldies Gita par Tavu uzņēmību , ieguldīto laiku un darbu .Lai veicas turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2014.03.26 15:42

Vietējās ziņas