Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Saskaņa» nodibina nodaļu Bauskā 83

Otrdien, 15. oktobrī, sociāldemokrātiskās partijas «Saskaņa» valdes sēdē apstiprināta Bauskas nodaļas dibināšana, portālu informēja  partiju apvienības «Saskaņas Centrs» sociāldemokrātiskās partijas «Saskaņa» domes loceklis Ivars Jakovels.

Par partijas Bauskas nodaļas valdes priekšsēdētāju kļuvis baušķenieks, atvaļināts Valsts Policijas majors Andris Arcimovičs, bet par viņa vietnieci ievēlēta veterinārārste Ilona Bundze Zdanovska.

Bauskas nodaļa kopā ar Iecavas nodaļu noteikušas mērķi pārstāvēt darba ņēmēju, zemnieku un mazo uzņēmumu intereses, kā arī popularizēt sociāldemokrātijas idejas Bauskā un tuvējās pašvaldībās, atklāja I. Jakovels.

Jau 2014. gadā abas nodaļas gatavojas aktīvi iesaistīties Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas organizēšanā un izvēršanā Bauskas apkaimē.

Pievieno komentāru

Komentāri 83

Priekš "Tu"

Tu kādus halocigēnus lieto jeb cik Tev naciķi maksā. Solītajās pastalās jau staigājam, drīz ar plikām pakaļām burtiskā nozīmē arī paliksim. Par okupantiem un angariem ir V, NA un RP saucami, kas Rietumu kapitāla labā raujas, latviešu tautu pliku atstādami! Pietiek! Man vairs acis neaizmālēs. Es par SC! Laiks pārmaiņām Bauskā

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:30

Kārlis

Es atkal sacītu, ka Arcimoviču pazīstu kā gudru un godīgu cilvēku, latvieti, baušķenieku, labu kaimiņu. Domāju, ka viņš varētu kļūt par labu politiķi un cienīgi pārstāvēt novada intereses.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 20:40

velēšanām kopā ar veikliem zēniem

pametām SDP Saskaņa. Pirmkārt, mūs neapmierināja situācija partijā. Ierindas biedri partijai ir vajadzīgi tikai, lai bez maksas izplatīt avīzes un citus reklāmas materiālus pirms velēšanām. Partijas vārdā lēmumus pieņem viens cilvēks, bieži pieņemtie politiski lēmumi nav konsekventi un ir pretrunā ar partijas statūtiem. Partijas vadība neapspriež svarīgus jautājumus ar partijas ierindas biedriem un nav saprotams, kas ir tie konsultanti un padomdevēji, kas iesaka vadītajam paziņot par to vai citu lēmumu.

Otrkārt, mūs neapmierināja, kas notiek Rīgā.

Latvijas valdība V.Dombrovska vadībā turpina veikt antisociālu valsts politiku un visiem spēkiem traucē Saskaņas Centram. Neskatoties uz Vienotības un kompānijas pretdarbību, Saskaņas Centrs tajās pašvaldībās, kur ir pie varas, pašvaldību kompetences ietvaros varēja daudz vairāk izdarīt parasto iedzīvotāju labā.

Neskatoties uz daudzsološu sākumu 2009. gadā, Saskaņas Centrs ar laiku ne tikai nesamazināja Pirmās partijas ietekmi Rīgā, bet pat ļāva palielināties likvidētas partijas deputātu varai. Līdz ar to, neskatoties uz priekšvēlēšanu solījumiem veikt sociāli atbildīgu politiku Rīgā, tika paceltas sabiedriskā transporta cenas, tika paaugstināta maksa par stāvvietām, vairāk nekā divas reizes tika paceltas apbedīšanas pakalpojumu cenas, netika ierobežots nekustamā īpašuma nodokļa likmes pieaugums.

Izredzēti Saskaņas Centra deputāti savieno darbu vairākās pašvaldības uzņēmumu padomēs, saņemot vairāku tūkstošu latu algu, un daži no deputātiem vēl piestrādā par bērnudārzu apsargiem. Saskaņas Centra vadības laikā tika realizēti dārgi celtniecības projekti: „zelta” puķu tirgus Sakta un maksas tualetes Rīgas centrā. Tika konstatēta naudas līdzekļu zādzība pašvaldību uzņēmumos Rīgas Namu Pārvaldnieks un Rīgas Nami, kā arī pazaudēti 10 miljoni latu Latvijas Krājbankā. Tika realizēts apšaubāms projekts ar maršrutu taksometru pārvadājumu pārņemšanu no privātajiem pārvadātajiem Rīgas Satiksmei un pēc gada pakalpojuma nodošana vienai privātai firmai, saistītai ar A. Amerika partijas valdes locekli. Bezgalīgi A/S Ceļu Pārvalde privatizācijas mēģinājumi, neskatoties uz to, ka Rīgā ir gaidāmi ceļu remonti lielos apjomos. Trijos gados korupcijas skandāli un aizdomīgi darījumi notikuši faktiski visos pašvaldības uzņēmumos. Saskaņas Centram neizdevās atrisināt namu pārvaldes un lielo apkures rēķinu problēmas. Tikai pēc trīs gadiem ir it kā uzsākts iekšpagalmu ceļu remonts, kaut gan par šiem trim gadiem krustojumu rekonstrukcijām un parka celiņu asfaltēšanai iztērēts tik daudz naudas un asfalta, ka to ar uzviju pietiktu, lai salabot visus iekšpagalmu ceļus.

Protams, ka pie visa it ka vainīgi A. Amerika cilvēki, bet viņi to dara ar klusu Saskaņas Centra deputātu piekrišanu un bezdarbību. Diemžēl izskatās tā, ka SDP Saskaņa ideālus un velmi aizstāvēt parasto cilvēku intereses uzvarēja „zelta teļš” un personīga labklājība.

Es kopā ar domubiedriem, redzu, ka lēmums izstāties no partijas bija pareizs, jo SDP Saskaņa kopā ar dažiem Tautas partijas bijušiem biedriem pārņēma arī TP ieradumus un pirmo reizi pirms gaidāmajam pašvaldības velēšanām izmet lielu naudu pozitīvisma kampaņas veidošanai un raidīšanai televīzijā, maskējot to zem „Atskaite par padarīto darbu”.

Nils Ušakovs un SDP Saskaņa ies uz Rīgas domes velēšanām kopā ar veikliem zēniem no likvidētām bankrotējušām partijām. Rezultātā tiek likts pamats, lai Rīgu turpinātu ar „godu” izsaimniekot ierēdņi un birokrāti, kas ir pie varas jau desmitiem gadu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.19 13:43

Lieneda

Vēlā rudens naktī, kad skaidras debesis, kājām ejot pa dubļainu ceļu, viens redzēs zvaigznes, bet otrs dubļus- svarīgi, kur skatīties. Var uzskaitīt nepadarītus darbus, meklēt negatīvismu, bet var uzskaitīt labos darbus un meklēt pozitīvismu. Viss atkarīgs no tā, ko gribam ieraudzīt.

pirms 6 gadiem, 2013.10.20 17:00

Linda

Malači. Vēlēšanās jau līdz šim esmu balsojumi par SC. Tagad varēs balsot par savējiem- baušķeņiekiem!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 14:00

tu

sapīpējusies laikam...

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 22:40

Linda

Ar narkomāniem nerunāju!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 23:18

Lieneda

Spēcīga opozīcija ir nepieciešama, lai notiktu attīstība.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 00:42

tu

saprotu Tevi, ja esi okupantu atvase, tā teikt, kur man labi, tur mana Dzimtene. Tikai tāds cilvēks var atbalstīt absolūti nelojālu Latvijai partiju. Dzīvo vien tālāk ar savu internacionālo pašapziņu...

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:16

tu-totājam

Nosauk meiteni vārdā Linda par okupantu atvasi, protams, "ir spēcīgs" " arguments", lai gan no otras puses ko gan var gribēt no tās ābeles komandas - prasti un švaki. Māka mēdīties bērnam parādās 2 gadu vecumā, bet ar šo māku ir stipri par maz, lai sekmīgi pārvaldītu pilsētu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 10:02

ese@ tu

un kuras ta ir Latvijai lojālās partijas? Vienotība kas absolūti nolaida valsti tūtē un turpina to darīt tikai pateicoties tādiem tirliņiem kā tu. Vai VL kas ir tipiski nacionālsocialistikām iezīmēm partija, kuriem tik viens prātā kladzināt par valodu un krievi nāk, a ekonomiskā puse šos vispār neinteresē tās ir tās lojālās partijas?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 19:02

SC

Необходимо ввести реальные сроки за словесные призывы к разделению России, заявил на пленуме ЦК лидер КПРФ Геннадий Зюганов: "Думаю, поддержат нас граждане страны"."Мы, наши депутаты, должны внести предложение, что даже словесные призывы к расчленению единой и неделимой России будут караться тюремным заключением",

pirms 6 gadiem, 2013.10.19 15:19

Jānis zemnieks

Beidzot arī Bauskā būs par ko balsot!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 16:48

Guntars gIL

Lai arī esmu pilsētnieks, pievienojos Jānimg

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 10:03

tomēr, tomēr

Bildē tie biedri dikti jau kaunīgi izskatās!

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 19:14

vietējā

Kaut kāds vājprāta murgs, un vēl īstā veterinārārste Ilona Bundze Zdanovska, kurai laikam iestājusies bezdarbība..........

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 19:44

tramvajs

Saskaņas centrs bija tas, kurš nobalsoja, lai nerīdzenieki par sabiedriskā transporta izmantošanu maksā izteikti vairāk kā rīdzenieki.

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 19:49

Petuhs

Ja transporta biļetes sadārdzināsies, nebalsošu par SC

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 20:14

Labā ziņa

Bauskā tramvaja nav un nebūs. Līdz ar to cena nemainīsies.
P.s. Ja godīgi man vienalga, Bauskā man to tā ne silts, ne auksts

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 20:35

Peuhs

Es par Rīgu runāju.

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 22:37

Peuham

Un kam man baušķeniekam tā rīga? Es tepat Bauskā dzīvoju un tirliņi tur mani maz interesē

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 23:17

Lieneda

SC nobalsoja par to, lai Rīgas iedzīvotājiem būtu atlaides(to subsidē pilsēta), bet atbraukušie maksā parasto cenu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 13:33

Bauska

Jau atradām: Āboltiņa, Ābelnieks, Zaķis, Vilks, Parādnieks, Dzintars .... turpināt? Izpārdevuši valsti un godīgus cilvēkus izsūtījuši uz (sib)Īriju

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:39

nu nu

Kāpēc tad uzreiz kangari? Vienotība cik gadus pie valdības ,. bet parastai tautai arvien sliktāk un sliktāk. Patreiz lielāku darbību gaidām no Ābelnieka partijas, bet tad jau redzēs, līdz saeimas vēlēšanām. Ļoti pareizi SC spriež, jāveido darba vietas tuvāk dzīves vietai, lai nav jābraukā uz Rīgu. Mūsējiem ļoti viegli, nodokļus saņem, lai cilvēki strādā Rīgā, cikos viņam jāizbrauc no Bauskas, tas jau nevienu neinteresē.Pašu maciņi jau necieš.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 08:36

Nu cik var ticēt tukšiem solījumiem? Mētāt populistiskus saukļus ir sena SC stratēģija, jo vienmēr atrodas bars muļķīšu, kuri notic un nobalso par šo 5.kolonu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:25

To Bē

Skatoties kā rīdziniekiem veicas ar SC vadībā, varu teikt tikai vienu: ja to sauc par populismu, dod man viņu šurp arī Bauskā! Par velti pēc 4 gadu valdīšanas ne par vienu partiju 59% nebalso! Jābūt alkām vai ābelnieka nopirktam skrien tam, lai to neredzētu!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 09:35

feisā

dzejnieks no tevis nesanāks, piedod :D

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 10:05

sd

Skaidri zinu, ka par SC nekad nebalsošu. Neesmu aizmirsusi, ka pirms gada bija jāiet balsot, lai latviešu valoda manā dzimtenē paliktu par vienīgo valsts valodu. Rusifikācijas jau šeit tāpat pietiek un SC ideoloģiskā vadība ir blakus esošajā lielvalstī, tāpat viņu vēlēšanas materiāli tiek atbalstītas no turienes.Brīnos par savu tautiešu nepatriotiskumu un neizglītotību un to, ka viņi visās nebūšanās vaino " Vienotību. Šī partija nāca pie varas, kad viss, pa lielas jau bija izzagts un viņi centās saglābt to, kas vēl bija glābjams. Cits jautājums:" Kā tas izdevās?" Kāpēc nevainojam īstos valsts izzadzējus un pašlabuma meklētājus un viņu atbalstītājus, piem. Šķēli, Godmani, Kalvīti, Lembergu utt.. Un vēl mūsu pašu devums valsts attīstībai? Vai esam tikai pieprasītāji vai arī devēji šai prosesā?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 11:40

Raimis

Ar šitādu demagoģiju tu vairs neizbrauksi. Nost ar Vienotību un dumburu uz mājām!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 11:47

Es

Pilnībā piekrītu sd un nekādu demagoģiju kā Raimis rakstītajā nesaskatu. Vai tad Saskaņas Centrs ar pašu "labāko" Rīgas mēru priekšgalā nebija tie, kas atbalstīja divvalodību jeb pareizāk vienvalodību - krievvalodību Latvijā? Un vai tad Godmanis, Šķēle, Kalvītis un gāzi grīdā spiedējs Šlesers nebija tie, kas veicināja valsts izzagšanu un radīja to drausmīgo krīzi, pēc kuras pameta valdību "Vienotībai" un Dombrovskim, sak' še ņemiet un dariet, ko varat... Tā kā nekādas demagoģijas te neredzu, bet redzu viena otra ļautiņa pilnīgu tuvredzību un atmiņas zudumu, uz ko ļoti labi spēlē tie vilki aitu ādās, ko sauc par Saskaņas Centru.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 16:13

Rūdis

Demagoģija kas demagoģija. Kas mēģina apgalvot pretējo, lai parāda man SC lēmumu atbalstīt to referendumu. Cik zinu, tāda nav un augstāk rakstošie ir vietvaras nopirkti skribenti!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 20:13

sd

Skaidri zinu, ka par SC nekad nebalsošu. Neesmu aizmirsusi, ka pirms gada bija jāiet balsot, lai latviešu valoda manā dzimtenē paliktu par vienīgo valsts valodu. Rusifikācijas jau šeit tāpat pietiek un SC ideoloģiskā vadība ir blakus esošajā lielvalstī, tāpat viņu vēlēšanas materiāli tiek atbalstītas no turienes.Brīnos par savu tautiešu nepatriotiskumu un neizglītotību un to, ka viņi visās nebūšanās vaino " Vienotību. Šī partija nāca pie varas, kad viss, pa lielam jau bija izzagts un viņi centās saglābt to, kas vēl bija glābjams. Cits jautājums:" Kā tas izdevās?" Kāpēc nevainojam īstos valsts izzadzējus un pašlabuma meklētājus un viņu atbalstītājus, piem. Šķēli, Godmani, Kalvīti, Lembergu utt.. Un vēl mūsu pašu devums valsts attīstībai? Vai esam tikai pieprasītāji vai arī devēji šai prosesā?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 11:43

DEMOKRĀTS

Interesants pseidonīms - SD - tā tika dēvēta drošības policija jeb GESTAPO nagu maucēji nacistu okupācijas laikā

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 11:48

Lieneda

Kā Jums šķiet, vai labāk runāt un lasīt izkārtnes angļu valodā? Par kādu russifikāciju te runājat. Veikalu nosaukumi, pasākumu nosaukumi, u.t.t. angļu valodā vairāk, ka latviešu valodā..... Atveriet uzņēmumu reģistru un palasiet....lūk tā, pārmetumi šajā jautājumā te nevietā.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 13:40

skaņa

Manuprāt "SC" galvenais trumpis ir demagoģija un blakus esošās lielvalsts atbalsts. Par valsts izzagšanu tomēr atbildību vajadzētu prasīt "Tautas partijai, "Latvijas ceļam" " Pirmajai partijai" un mūsu pašu bāleliņiem, viņu ideoloģiskajiem tēviem, kuri tagad dzīvo zaļi, cepuri kuldami.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 11:58

Ervīns Brīvzemnieks

Redzam jau redzam kā cepuri kuldami dzīvo V, NA un RP pakaļlaižas. Valdība ne pirmo gadu brīvprātīgi piespiedu kārtā deportē latviešus uz (sib)Īriju, Lielbritāniju un citām valstīm, cenošoties izkalpoties Brisles ierēdņu priekšā, lai pēcāk varētu ieņemt siltās eirokomisāru un citu pērkamu suņu vietas! Agrākā Raiņa bulvāra vēstniecība un sorosītu aģenti finansē šo valsts nodevēju kampaņas pret saviem iedzīvotājiem. Tā ir kangaru un valsts nodevēju valdība! Viņu skribenti ir uzradušies pat mūsu Bauskā

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 12:05

koza

Kur pagaisusi pensionētā kundze ar savu radu svītu?. Vai pārmetāt?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 12:02

pensionāre

Es jau esmu modra, bet tāpat neesmu tikusi gudra, kā pievienoties tam Saskaņas Centram. Kur viņu atrast? Varbūt Jūs ziniet, cienītais?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 14:22

Juris

Nezinu, kā baušķeniekus dabūt rokā, bet re kur iecavnieku kontakti: viņiem deputātos tas policis Pašukovs Sergejs: http://www.iecava.lv/page/16 (gan jau šamēji viens otru pazīst)

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 14:25

kamera

Kad ssitas ccetrinieks bus aiz resteem,tad es tai partijaa iestaassos!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 15:47

kamerai

Ja tu esi mērkaķis zoodārzā, tad šis četrinieks no tava skatupunkta jau ir aiz restēm kopā ar pārējo sabiedrību.
P.s. Banānu atnest?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 16:03

hmm

Neviens normāls latvietis par Maskavas garo roku nebalsos. Beigu beigās ir taču visādi sociāldemokrāti , zaļzemnieki utt., ja esošā valdība neapmierina. Atceros kādu sižetu, kur kāda latviešu māte, jautājumā par valsts valodu teica: man vienaga kādā mēlē bērni runās, ka tikai vēderi pilni. Man gan tas šķiet gana nožēlojami. lai pabarotu bērnu, ir jāstrādā, nevis jāgaida uz kāda labvēlību vai jāpārdodas par trolejbusa biļeti.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 16:15

Lūsis

Tieši tā! Saskaņas Centrs ir sociāldemokrāti, kas tagadējo valdības spalvas no roku, kas apzog mūs, aizlaucīs vēstures mēslainē. Tā ir populārākā partija LV jau pēdējos četrus gadus!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 20:10

to hmm

Kas tad ir tas normālais latvietis. Kam būs tiesības lemt, par to, kurš ir vai kurš nav normāls, par pamatu ņemot politisko pārliecību? Vai ar šādiem vārdiem parasti nestrādā manipulatori ar sabiedrības domu? Vai tādā gadījumā par nenormāliem jāsauc tie, kas balsojuši par kādu no esošajām varas partijām? Domāju, ka nē. Šie ļaudis ir vienkārši apmānīti. Raugoties uz rīdzinieku izvēli pēdējās vēlēšanām, šķiet viņi ir apmierināti ar izdarīto izvēli pirms 4 gadiem. Arī šeit es vēlētos būt apmierināts ar pašvaldības darbu. SC manā skatījumā varētu būt laba alternatīva.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 21:31

Lieneda

SC atbalstošie ir Latvijas pilsoņi un viņiem nemazāk, kā citiem, gribas dzīvot sakārtotā valstī. Jau no sen seniem laikiem Latvijā ir dzīvojuši ne tikai latvieši, bet daudzu citu tautību cilvēki, kuri ir Latvijas pilsoņi. Viņiem ir tādas pašas tiesības piedalīties valsts pārvaldē. Valsts valoda, protams, ka paliks latviešu valoda. Bez tam SC ir liels skaits latviešu, kuri atbalsta sociāldemokrātiskas vērtības. Nevar dzīvot visu mūžu ar naidu sirdī pret kādas tautības pārstāvjiem, jo tad jau iznāk, ka liels skaits krieviski runājošo ir bez vainas vainīgi. Uz lietām jāskatās ar vēsu prātu un bez emociju izvirdumiem. Apgalvojumiem jābūt argumentētiem.

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 16:46

tūrists

Te komentāros kopā ar citiem s*ū*d*abrāļiem tiek pieminēts kaut kāds Ābeltiņš. Kas viņš tāds ir ?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 17:25

tūrists

Varbūt kļūdījos, un tas latvju politbāleliņš bija Ābelnieks vai tamlīdzīgi ....

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 17:29

apziņa

Ak, latvieši, brīnos par viena otra komentāru, cik lēti esat palikuši, vajag tikai banānu, vienalga, kurš to pasniedz. Esat aizmirsuši, kas mūsu, tēvus,mātes, brāļus un māsas deportēja lopu vagonos, piespiedu kārtā uz Sibīriju, lielu daļu tos iznīcinot un pakļaujot bojāejai. Mūsdienās ekonomiskie tūristi brauc uz ārzemēm labākas dzīves meklējumos, jo negrib šeit cīnīties ar grūtībām.
Tomēr es mīlu savu zemi, kuru sauc Latvija, gribu būt šeit, runāt latviski un domāju, ka mēs visi esam atbildīgi, lai šeit pieaugtu labklājība. Sāksim ar sevi ar savu piemēru un tad jau būs labi. Nekādu SC, kurus vada Krievijas spalvainā roka.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 19:12

Apziņai

A par salātiem meliem varot arī interneta komentētājs tiesā iesūdzēt. Bailes nav?

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 20:08

Daina

Piekrītu apziņai- to kretīnu dumbrovska, ābeltiņas un dzintara banānus mums nevajag. Nepārdodieties tautieši par lētiem saukļiem- krievi nāk utml. To aizsegā tiek izzagta mūsu valsts, mēs paši tiekam padarīti par nabagiem, bet mūsu bērni tiek aizdzīti trimdā uz Angliju!

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 20:18

Vietējās ziņas