Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulainē gaida studentus 2

25. februārī Saulaines profesionālajā vidusskolā mācības sāks jauna audzēkņu grupa, portālu informē izglītības iestādes vadītājs Jānis Beķeris.Eiropas Sociālā fonda projektā tiek finansēta gadu ilga profesijas apguve topošajiem pavāriem. Tādēļ skolā tiek komplektēta studējošo grupa, kurā gaida vidusskolu beidzējus, gan ne vecākus par 25 gadiem, kas vēlas apgūt pavārmākslu. Direktora vietniece mācību darbā Iveta Marušēna stāsta, ka Eiropas Sociālā fonda projektā «Profesionālās izglītības programmu, pamatprasmju un kompetenču apguve izglītības un profesionālās karjeras turpināšanai» jau 14. janvārī mācības sākuši 16 jaunieši, kuri pēc pusotra gada izglītošanās iegūs klientu apkalpošanas speciālista kvalifikāciju.  Projekts nodrošina audzēkņiem bezmaksas izglītību, mācību grāmatas un materiālus. Mācību laikā studenti saņem 50 - 80 latu stipendiju, kuras apmēru nosaka mācību sasniegumu vidējais vērtējums. Audzēkņi ir apmierināti ar savu izvēli, uzteic interesanto mācību programmu, arī labvēlīgo mācību vidi. «Līdzīgu grupa ceram nokomplektēt arī pavāra specialitātes apgūšanai. Tāpēc aicinām jauniešus izmantot iespēju un apgūt profesiju, pēc kuras darba tirgū joprojām ir liels pieprasījums,» stāsta J. Beķeris. Studētgribētājiem Saulainē jāpiesakās līdz 18. februārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

omma

Es arī domāju, ka "plikai" vidusskolai ir jēga tikai tad, ja jaunais cilvēks skaidri zina, ka studēs, pie tam kādu no humanitārām vai stingri akadēmiskām zinībām, bet, ja vēlas vidējo izglītību+profesiju, vai arī studēt piem. LLU, tad gan noteikti uz Saulaini vai kādu citu šāda tipa mācību iestādi.

pirms 7 gadiem, 2013.02.15 08:01

pajolītis

Saulaine ir laba mācību iestāde. Lai Jums veicās ar audzēkņu sagatavošanu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.14 13:24

Vietējās ziņas