Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulainē mācības turpina piespiedu «neklātienē»

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība Rundāles novadā, tāpat kā visa izglītības sistēma, mācību procesu pārkārto atbilstoši krīzes apstākļiem.

Par to, kā tas notiek, «Bauskas Dzīvei» īsumā pastāstīja direktora vietniece mācību darbā Iveta Marušēna:
«Vispārizglītojošo priekšmetu apgūšanā  šķēršļu nav, jo darbs notiek e-klases vidē. Arī materiāli pieejami plašā izvēlē. Patlaban e-klasei ir pievienotas papildu opcijas, lai mācības attālināti notiktu pietiekami kvalitatīvi. Priekšmetu pasniedzēji darbus lasa, labo un ar ieteikumiem nosūta atpakaļ audzēkņiem.

Profesionālajos priekšmetos, piemēram, lauksaimniekiem, ir iespēja pievērsties novērojumiem dabā, apsekot sējumus, gatavot tehniku. Topošajiem pavāriem praktiskās iespējas ir ierobežotas, taču arī viņi internetā var atrast pietiekami daudz pamācošu un izglītojošu materiālu un pieredzes stāstu. Sarežģītākus programmas tematus gan atliekam uz nedaudz vēlāku laiku pavasarī.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas