Saulainē nozagta «Jawa» 1

Kāds saimnieks Saulainē konstatējis, ka palicis bez motocikla, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Zādzība Rundāles novada Saulainē notikusi laikā no šī gada 10. janvāra līdz 9. martam. Sabojājot piekaramo atslēgu, zagļi bija iekļuvuši malkas šķūnītī. No tā nozagts motocikls «Jawa».

Bauskā, Miera ielā, apzagta kāda privātmāja. No ēkas paņemti divi portatīvie datori. Zādzība notikusi 9. martā laikā no plkst. 12 līdz plkst. 15.

Policija par abiem šiem gadījumiem sākusi kriminālprocesus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

M.B.

Dažiem veicas ne tikai Super bingo
Apmēram 15 minūtes bija nepieciešamas nelūgtajiem viesiem, lai patīrītu manu ledusskapi un līdzi paķertu šo un to no virtuvē atstātā. Reti gadās, kad neaizslēdzu virtuves durvis un 15.marta svētdienas rīts bija viens no tiem, ko pavadīju skatoties televīzijā kā dažiem veicas Super bingo. Kad atvēru istabas durvis uz virtuvi skatos ārdurvis vaļā. No galda pazudis sarkanais Rimi maisiņš ar sarūpētām balvām 10 komandām Zemgales reģiona mazajiem dambretistiem. Ielūkojos ledusskapī – tas veiksmīgi patīrīts. Gandrīz visi pārtikas krājumi, kuri iegādāti akciju laikā nozuduši. Viesiem iepatikās dažas kondensētā piena burciņas, divi Delmas margarīni, viena šprotes bundžiņa, Optimas kefīra maisiņš. No virtuves izgaisa ari pāris 400 gr veļas pulvera paciņas. Kā šo guvumu nelūgtie viesi aiznesa ? No atkritumu konteinera paņemts patukšais 60 L BIO atkritumu maisiņš. Atvainojos viesiem, ka tur bija kartupeļu mizas un vēl kādi istabās slaucītie gruži. Paldies, ka neaiznesat visu sarūpēto! Varu vienīgi piebilst – Dzīvi dzīvo, dzīvi mācies. Turpmāk būšu uzmanīgāks.

pirms 5 gadiem, 2015.03.16 11:19

Vietējās ziņas