Saulainē piedāvā mācības pieaugušajiem 3

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība sāk organizēt izglītojošus kursus pieaugušajiem. Iespējams apgūt metināšanas, grāmatvedības un konditorejas pamatus, kaltes ekspluatāciju un elektronisko saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm.

Struktūrvienības vadītāja Iveta Leitlante atklāja: «Saulaines skolu mēģinām pārvērst par modernu pieaugušo izglītības centru. Vēlamies attīstīt mūžizglītību gan klātienē, gan tiešsaistē. Gribam, lai cilvēki nebaidās pieteikties, piemēram, e-veselības platformā datorā aplūkot, kas notiek ar viņa pensiju, tāpēc mums ir kurss par elektronisko saziņu, kur to mācīsimies.»

Pašlaik tiek piedāvātas piecas pieaugušo izglītības programmas. Pamatzināšanas grāmatvedībā – saimniecisko darījumu, ieņēmumu un izdevumu uzskaite, kā arī darba algu rēķināšana – iespējams apgūt 80 stundu laikā.

Kurss «Digitālās prasmes saziņai ar valsts iestādēm» ilgs 30 stundas. Tajā varēs iegūt informāciju par e-pasta izveidi un tā lietošanu, mācīties sazināties ar valsts institūcijām un organizācijām, izmantojot digitālos rīkus, kā arī apgūt digitālos rīkus ikdienas vajadzību nodrošināšanai.

Kurss «Metināšanas pamati» ilgs 84 akadēmiskās stundas un sniegs pamatzināšanas metināšanā ar dažādiem agregātiem un tehnoloģijām. Nodarbībās «Pamatprasmes miltu konditorejā» astoņās akadēmiskajās stundās būs iespēja teorētiski un praktiski iemācīties cept biskvīta mājas kūku.

«Jaunums ir 60 stundu kurss «Lauksaimniecības iekārtas (kaltes) ekspluatācija». Tas veidots sadarbībā ar lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību «Latraps» un sniegs izpratni par drošu darba vidi graudkopības pirmapstrādes iekārtās, to lietošanu un uzturēšanu. Dalībnieki mācīsies diagnosticēt un novērtēt bojājumus kaltēšanas procesā,» atklāja I. Leitlante.

Kursiem iespējams pieteikties līdz 17. novembrim, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu Saulaines teritoriālās struktūrvienības mājaslapā, kā arī zvanot pa telefonu 26599937 vai 63925183.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aivars

Muļķiem pat pēriens baznīcā maksā pietiekami dārgi!

pirms mēneša, 2021.11.03 09:44

Pats

pateici, kas tu esi.

pirms mēneša, 2021.11.03 13:46

Vietējās ziņas