Saulainē un Svitenē pabeigta gājēju celiņa izbūve 5

Rundāles novada Saulainē un Svitenē ceļš cauri centram un līdz mācību iestādei jau kļuvis drošāks, drīz šādi uzlabojumi tiks veikti arī Viesturu pagasta Bērstelē. Svitenes centrā pašlaik īpaši skaisti izskatoties diennakts tumšajās stundās, jau nobruģētā ietve gar valsts ceļu ir apgaismota, gluda, norobežota no brauktuves. Nu ir kā pilsētā - centrā gaišs, vairs nav jālaipo gar ceļa malu, tumsā taustoties, atzīst svitenieki. Kad tiks pabeigta Svitenes kultūras nama teritorijas apzaļumošana, gājēju celiņa izbūve turpināsies cauri parkam līdz iepriekš rekonstruētajai Dārza ielai. Šie darbi veikti projektā «Satiksmes drošības uzlabojumi Svitenē». Saulainē šādā projektā apgaismota gājēju ietve izbūvēta no autobusu pieturas ceļa Dobele-Bauska malā līdz iebrauktuvei bērnudārzā «Mārpuķīte» un tālāk līdz Saulaines profesionālajai vidusskolai. Apgaismota gājēju pāreja un uzstādītas atbilstīgas ceļa zīmes.Vēl nedaudz jāpaciešas Viesturu pagasta Bērsteles iedzīvotājiem. Arī tur satiksmes drošības uzlabošanas projektā gar autoceļu Jačūni-Bērstele tiks izbūvēta ietve ar bruģakmens segumu Parka ielā, gājēju pāreja būs apgaismota, iela būs apgaismota 1200 metru garumā, uzstādītas sešas ceļa zīmes un 34 apgaismes balsti un lampas. Visi šie uzlabojumi veikti, īstenojot Rundāles novada pašvaldības sagatavotos projektus, ko finansiāli atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Pievieno komentāru

Komentāri 5

es rundalietei

Vai tad tu nezini ka celiņu lidz skolai saka solīt jau 20 gadus atpakaļ.Ceļmalas taču nolīdzināja ko vēl vajag.Labak jau pateikt repliku ka skolotājas iet kā zosis pa ceļa vidu.No rītiem ka bērnu ir daudz uz ceļa un mazie pietam plus mašinas lielās nesas šermuļi iet pa kauliem ka kādu nenolīdzina līdz ar asfaltu.Ja gribi būt nenostrašķīts un vesels tad brin tikai pa dubļiem un priecājies.

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 10:00

Varbūt tad, kad apstiprinās kādu jaunu projektu...Jums taču tikko uztaisīts sporta laukums- nevar jau visu gribēt vienā laikā dabūt gatavu!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 09:48

rundāliete

kurš varētu pateikt kad Pilsrundālē būs šādas skaistas ietves un gājeju pārejas

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 08:16

Paldies par šo lielo, ieguldīto darbu...beidzot varam iet pa apgaismotām, tīrām ielām, nav jānēsā līdzi lupatiņas apavu tīrīšanai un kurpju smēre! Svitenes iedzīvotāja.

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 07:27

Vietējās ziņas