Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulaines profesionālo vidusskolu absolvē 66 jaunieši 1

Saulaines profesionālajā vidusskolā piektdien, 1. jūlijā, pulksten 16 notiks izlaidums, kurā apsveikumus un ceļavārdus dzīvei saņems 66 absolventi.Visvairāk beidzēju - 14 - šogad ir ēdināšanas pakalpojumu specialitātē, «Bauskas Dzīvi» informēja skolas lietvede mācību darbā Santa Dzene. Skolu absolvē arī desmit pavāru palīgi, kas līdz ar 12 viesnīcu pakalpojumu speciālistiem vislabāk nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenus.Vairāki jaunie viesnīcnieki jau atraduši darbu agrākajās prakses vietās «Radisson» viesnīcu tīklā, ēdinātāji - mūspuses uzņēmumos, stāsta S. Dzene. No 12 absolventiem - automehāniķiem - vairāki ies strādāt uz autoservisiem Rīgā, daži plāno studēt.Deviņiem absolventiem - jaunajiem lauksaimniekiem - ceļš lielākoties vedīs atpakaļ strādāt ģimenes zemnieku saimniecībās, daži studēs Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā. Astoņas biroja darba speciālistes - sekretāres - vai nu jau atradušas darbu, vai plāno turpināt mācības.Kopš nolikuši eksāmenus, jaunieši bija izklīduši pa mājām ne tikai mūspuses novados, bet arī Jelgavā, Cesvainē, Saldū u. c., stāsta S. Dzene. Tagad visi sapulcēsies izlaidumā, lai atvadītos no skolas un pedagogiem.Skolas interneta mājaslapā saulainespv.lv izsludināta pieteikšanās uzņemšanai 2011./2012. mācību gadā, kad Saulainē būs pieejamas līdzšinējās izglītības programmas. Jauniešus ar pamatskolas izglītību uzņem automehāniķa, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu specialitātē, kā arī lauksaimniecības un biroja darba iemaņu apguvei. Šajās specialitātēs jāmācās četrus gadus.Savukārt jauniešus pēc 7. klases beigšanas uzņem ēdināšanas pakalpojumu specialitātē, kurā trijos gados var apgūt pavāra palīga prasmi.Katrā izglītības programmā pēc pārrunām un pamatskolas beigšanas dokumentu vidējās atzīmes uzņem ne vairāk kā 25 audzēkņus, kuri saņem stipendiju. Mācību laikā var saņemt arī Eiropas Sociālā fonda mērķstipendiju, kas 2. - 4. kursa audzēkņiem var sasniegt 50 latu, 1. kursa audzēkņiem - 20 latu.Dokumentus var iesniegt darbdienās no pulksten 9 līdz 16. Uzņemšanas komisijas sēdes notiks 28. jūnijā un 19. jūlijā pulksten 10.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

anna

Izlaidumu jau nu gan varēja rīkot normālākā laikā. Piekdienā pl 16.00 - cilvēkiem jau jāstrādā arī ir, nevarēja pat laicīgi apsveikt abdolventus. :(

pirms 9 gadiem, 2011.07.03 01:05

Vietējās ziņas