Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saulaini absolvē daudz speciālistu 1

Jūnija beigās 75 jaunie speciālisti saņēma diplomus par vidējās speciālās izglītības apguvi Saulaines profesionālajā vidusskolā, portālu informē skolas direktors Jānis Beķeris. Visvairāk absolventu bija autotransporta specialitātē - diplomus saņēma 24 jaunieši. Izlaidums bija arī viesnīcu pakalpojumu, ēdināšanas pakalpojumu un lauksaimniecības specialitātes studentiem. Šis varētu būt pēdējais lielākais izlaidums, jo audzēkņu skaits jaunākajās grupās diemžēl samazinās.
Vienlaikus Saulainē rit jaunu audzēkņu uzņemšana. Direktora vietniece mācību darbā Iveta Marušēna informē, ka šogad audzēkņiem piedāvā iespēju izglītoties daudzās programmās. Visvairāk pieteikumu saņemts no jauniešiem, kuri vēlas apgūt automehāniķa, arī viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumu speciālista arodu.  «Īpaši gaidām studētgribētājus lauksaimnieka specialitātē, jo tā ir mūsu skolai raksturīga profesija. Diemžēl jauniešu interese nav liela. Acīmredzot lauku darbs joprojām daudzus baida. Lai gan mūsdienās saimniekošana laukos kļūst arvien modernāka, darbus atvieglo tehnika,» skaidro I. Marušēna.
Dokumentus mācībām Saulaines profesionālajā vidusskolā pieņems visu vasaru. Uzņemšanas komisijas sēdes paredzētas 9. jūlijā un 13. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas