Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Saulgrieze» gatavojas Ziemassvētkiem

Vecumnieku novada daudzbērnu ģimeņu biedrība «Saulgrieze» aktīvi darbojas, lai 37 iesaistītajām ģimenēm sagādātu gaišus Ziemassvētkus.

21. decembrī ģimenes centrā Misā notiks svētku eglīte, informē biedrības vadītāja Olga Černišova - Stūriška. Līdztekus svētku gaidīšanai, biedrība arvien iesaistās novada brīvprātīgo darbā, ziedot.lv glābējpaku akcijā, pusdienu paku sarūpēšanā Vecumnieku novada pansionātam «Atvasara» un citās aktivitātēs.

Jau laikus sākti sagatavošanās darbi Eiropas daudzbērnu konfederācijas pasākumam, kas jūnijā notiks Portugālē. Šāds vērienīgs sarīkojums tiek organizēts reizi pa diviem gadiem un iepriekš notika Igaunijas pilsētā Tartu.

O. Černišova - Stūriška informē, ka iesaistīties biedrībā var jebkura ģimene. Iesnieguma veidlapas pieejamas Vecumnieku novada sociālajā dienestā un Vecumnieku «Sarkanā Krusta» nodaļā. Līdz šim interesi izrādījušas arī ģimenes no Skaistkalnes, Bārbeles un citiem attālākiem pagastiem, taču problēma diemžēl nereti rodas ar transporta pakalpojumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas