Šautriņu mešanā baušķenieces iekļūst pāru finālā

Jau 18. janvārī Apšuciema viesnīcā «Arkadia» notiks Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Tikmēr mūsu novadu sportisti panākumus guvuši jau Latvijas kausa izcīņā. Tā liecina Latvijas Dārta organizācijas informācija.

Iepriekš minētajā viesnīcā Latvijas Dārta organizācija (LDO) no 14. līdz 16. decembrim rīkoja noslēdzošās 2018. gada reitinga sacensības šautriņu mešanā «LDO Latvijas kauss 2018». Sacīkstēs piedalījās 62 kungi, 21 dāma un septiņi jaunieši, tai skaitā arī no Bauskas un Vecumnieku novada.

Kungu un dāmu pusfinālos šoreiz mūsu sportistiem iekļūt neizdevās. Individuāli labākā bija Olita Simaško no Vecumnieku dārta kluba, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Gandarījuma turnīrā gan veiksmīgākais bija baušķenieks Raimonds Jankūns.

Savukārt dāmu pāru finālā tika SK «Bauskas dārts» pārstāves Areta Kovaļevska un Ilva Kalniņa, kas finālā piekāpās Zeltītei Stradei un Marijai Ružānei no «Kuorsova» vienības ar 1:4.

Pirms Latvijas čempionāta ir publicēts Latvijas šautriņu metēju reitings. No mūsu novadu pārstāvjiem visaugstāk ir «Bauskas dārta» dalībnieki – Areta Kovaļevska starp dāmām ir 7. vietā, bet Aivis Konstantinovičs – 16. vietā. No Vecumniekiem visaugstāk ir Rihards Slišāns – 23. vietā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas