Šautriņu metēji startē Baltijas kausa izcīņā 2

Igaunijas pilsētā Pērnavā notikušajā «Baltic Cup 2015» izcīņā šautriņu mešanā piedalījās 18 vīru un 15 dāmu vienības, tai skaitā arī Vecumnieku un Bauskas šautriņu metēju komandas, gūstot labus rezultātus.

Turnīrs notika no 11. līdz 13. septembrim. Mūsu novadu sportistiem tās bija nozīmīgas sacīkstes pieredzes gūšanā, jo startēja vienības no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Anglijas, Skotijas un Zviedrijas. Tā liecina organizācijas «Baltic Darts» mājaslapas informācija.

Labākos rezultātus izdevās gūt Vecumnieku novada komandai, kas bija labākā starp Latvijas vienībām un otrā labākā starp Baltijas valstu komandām, paliekot sestajā pozīcijā vienību vērtējumā aiz angļiem, zviedriem, divām Krievijas komandām un lietuviešiem. Bauskas vienībai 11. vieta starp 18 vienībām.

Vecumnieku komandai izdevās gūt labus rezultātus arī individuālajās un pāru sacīkstēs, kā arī vīru un dāmu vienību cīņā. Individuāli dāmām ceturtdaļfinālā iekļuva Olita Simaško. Vīriem pāru finālā spēlēja Guntars Stipins un Rihards Slišāns. Arī kungu vienību cīņā pusfinālā bija Vecumnieku komanda, kurā spēlēja arī Ingus Trušinskis un Rūdolfs Mežeckis. Pāru cīņā dāmām Lonija Stare un O. Simaško palika ceturtdaļfinālā.

Bauskas vīru vienība – Raimonds Jankūns, Aleksandrs Kalderauskis, Arnis Vents un Oskars Kovaļevskis – komandu cīņās palika otrajā vietā savā apakšgrupā un ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piekāpās spēcīgajai lietuviešu komandai «United». Areta Kovaļevska un Ilva Kalniņa izstājās turnīra astotdaļfinālā.

Latvijā lielākās sacīkstes būs «Latvia Open 2015», kas notiks 13. novembrī Rīgā. Turnīra rīkotāja Latvijas Dārta organizācija sola balvu fondu 5000 eiro apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!

Nu nekas jau īpašs nenotika - kā parasti - kāds uzvar, kāds zaudē un izstājas...

pirms 5 gadiem, 2015.09.23 23:32

Vietējās ziņas