Šautriņu metējs izcīna čempiona titulu

Šautriņu metējs no Vecumnieku novada Rihards Slišāns februāra sākumā kļuvis par Latvijas čempionu jauniešu konkurencē. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā no 6. līdz 8. februārim notika Saulkrastos. Trešās vietas izcīnīja Vecumnieku pārstāvji Endijs Vasiļjevs jauniešu konkurencē un Olita Simaško dāmu grupā. Viņa ceturtdaļfinālā uzvarēja spēcīgāko Bauskas dārta kluba pārstāvi Aretu Kovaļevsku ar 4:2, bet pusfinālā piekāpās Kristīnei Kuzmanei no Vecpiebalgas ar 2:5. Vīru konkurencē Rihards Slišāns aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, kur ar 2:4 piekāpās savam kluba biedram Rūdolfam Mežeckim.

Gandarījuma turnīrā dāmām veiksmīgākā bija baušķeniece Ilva Kalniņa, uzvarot 2014. gada Latvijas reitinga ceturto numuru Sandiju Andersoni ar 2:1, vēsta Latvijas Dārta organizācija.

Ceturtdaļfinālā vīru pāru spēlēs iekļuva Vecumnieku šautriņu metēji Reno Roga un Guntars Stipins, savukārt dāmu pāru konkurencē – «Bauskas darts» pārstāves Anita Vents un Ilva Kalniņa. Cīņā par pusfinālu Vecumnieku kluba pārstāvji ar rezultātu 3:4 piekāpās Naurim Gleglu no Talsiem un Raivim Ogorodovam no Lizuma, bet baušķenieces ar rezultātu 4:2 zaudēja Sandijai Andersonei un Ievai Brikmanei-Buklovskai no Rīgas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas