Šāvējs Upelnieks sacensībās Somijā izcīna sudraba medaļu

Iecavnieks Dainis Upelnieks, Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībnieks, turpina gatavoties sacensībām ar mērķi startēt arī Tokijas Olimpiskajās spēlēs 2020. gadā. Tāpēc sportists iesaistās sacīkstēs ārzemēs, un tikko veiksmīgs starts bija Somijā.

Turnīrā «Polar Grand Prix 2019», kas notika 26. maijā Somijas pilsētā Lahti, stenda šaušanā piedalījās sportisti no dažādām Eiropas valstīm, tai skaitā arī no Lielbritānijas, Bulgārijas, mūsu kaimiņiem – Igaunijas, kā arī virkne Somijas klubu pārstāvju.

Atlases turnīrā veiksmīgākais bija Andrejs Inesins no Igaunijas, kurš sašāva 123 šķīvīšus no 125. Tūlīt aiz igauņa palika Dainis Upelnieks un soms Ētu Kallioinens – abi sašāva 122 šķīvīšus. Tuvāko sekotāju labākais rezultāts – 119.

Finālā šī trijotne arī sadalīja medaļas. Pirmais atkrita Andrejs Inesins – viņam bronzas godalga. Beigās veiksmīgāks bija soms Ētu Kallioinens – viņš sašāva 59 mērķus, D. Upelnieks – 55 mērķus.

«Padevās veiksmīgs starts. Pirmo reizi «Polar GP» sacensībās iekļuvu starp godalgotajām vietām, apsveicu kolēģi no Igaunijas Andreju Inešinu ar trešo vietu,» savā sociālā tīkla facebook.com profilā raksta D. Upelnieks.

Piedalīties sacensībās Somijā bija svarīgi vēl viena iemesla dēļ – Lahti augustā notiks Pasaules kausa posms, kurā noskaidros divu kvotu īpašniekus dalībai Tokijas Olimpiskajās spēlēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas