Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šāvējus sestdien aicina uz kompaktsportinga sacīkstēm

Kluba «Bauskas zemgaļi» šautuvē Īslīces pagastā ir notikušas pārmaiņas – ar Eiropas fondu atbalstu ir tapis jauns kompaktsportinga šaušanas laukums. 17. augustā būs šī laukuma atklāšana ar sacensībām.
 
Plānots, ka Sacīkstēs sestdien startēs sporta kluba «Bauskas zemgaļi» biedri, mednieki, aicināti arī citi interesenti. Šāvēju pulkā būs arī Latvijas čempions apaļajā stendā iecavnieks Dainis Upelnieks, informē «Bauskas zemgaļu» vadītājs Arvīds Āboliņš.

Dainis nesen atgriezies no Vācijas, kur 8. augustā Zulā beidzās Eiropas čempionāts stenda šaušanā. Mūspuses sportists tur ieguvis neatsveramu pieredzi, nodibinājis jaunus kontaktus tālākai izaugsmei.

Par sacīkšu norisi un rezultātiem «Bauskas Dzīvei» D. Upelnieks stāsta: «Kopumā ar braucienu esmu apmierināts, jo tika nodibināti kontakti ar svarīgu Vācijas kompāniju, kas izgatavo un komplektē speciālus sportam paredzētus ieročus ar ortopēdiskām laidēm.

Rezultāts gan ne tik labs – 111 punktu no 125 un 55. vieta. Protams, nav tas, ko gribēju uzrādīt, bet šaušana ir sporta veids, kurā nekad nevar prognozēt, kā veiksies. Principā šis rezultāts ir par aptuveni pieciem punktiem zem mana vidējā. Tas gan daudz nebūtu devis – varbūt vietu 40 labāko pulkā vai nedaudz augstāku rezultātu. Dalība čempionātā palīdzēja noskaidrot, kas jādara, lai pietuvotos Eiropas elitei un konkurētu ar grandiem.»

Tuvākie plāni stenda šāvējam Dainim Upelniekam ir dalība «Bauskas zemgaļu» rīkotajās kompaktsportinga sacīkstēs jau rīt Īslīcē. Pēc nedēļas, 24. augustā, paredzēts startēt apaļajā stendā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, kur notiks «Žalgiris Grand Prix» izcīņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas