Savstarpējā basketbola duelī pārliecinoši labāki ir iecavnieki 6

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas mačā starp Iecavas novada basketbola klubu «Dartija» un Bauskas novada «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS 2» vienību, kas notika sporta namā «Dartija», pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājinieki – 100:68.

Latvijas basketbola līgās šogad spēlē trīs mūsu novadu klubi – «Ramirent» Latvijas Basketbola līgas 2. divīzija «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» vienība un divi minētie klubi Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā (LBL3). Pagaidām gan izskatās, ka par godalgām izredzes cīnīties ir tikai Iecavas novada vienībai.

Mača pirmajās minūtēs BK «Dartija» duets Gundars Brička un Jānis Eiduks uzreiz sāka audzēt iecavnieku punktu skaitu. Vienu brīdi likās, ka viesi izmisīgi atpaliks, bet baušķeniekiem tomēr izdevās savākties un pamazām gūt punktus arī savā labā. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 23:20 mājinieku labā.

Otrajā ceturtdaļā iecavnieki pamazām kāpina pārsvaru, bet rezultāts baušķeniekiem vienalga vēl izskatās cerīgi. Un tad pēc pārtraukuma viss sagriežas kājām gaisā. Baušķenieki mēģina kāpināt tempu un segt ciešāk, bet realitātē «aizskrien» tieši G. Brička un J. Eiduks, panākot jau 30 punktu pārsvaru iecavniekiem un turpinot audzēt rezultātu. G. Brička arī pirmajā puslaikā guva daudz punktu, bet otrajā precizitāte uzlabojās un nosegt viņu nekādi neizdevās. Trešo ceturtdaļu «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS 2» zaudēja ar 8:29.

Abi treneri laiž laukumā otro sastāvu, un te var pamanīt, ka saspēles vadītāja Reiņa Jubeļa vadītie baušķenieki ir labāki, bet izmaiņas rezultātā ir pārāk mazas. Spēles beigās laukumā atkal nāk G. Brička, un baušķeniekiem viņu apturēt neizdodas. Spēle beidzas ar rezultātu 100:68 iecavnieku labā, un puse no BK «Dartija» gūtajiem punktiem ir G. Bričkas kontā. Viņš šajā sezonā pagaidām ir visvairāk punktus guvušais spēlētājs LBL3.

BK «Dartija» treneris Voldemārs Pārums ar spēli bija apmierināts. Viņš atzīst, ka arī šogad komandas mērķi ir cīnīties par medaļām. Tiesa, kā tas izdosies, ir atkarīgs no traumām un iespējām savākt visus labākos spēlētājus. «Daudz ir atkarīgs no saspēles vadītāja. Naurim Bikovam ir trauma, ne vienmēr tiek Gatis Justovičs. Trešais numurs šajā postenī mums ir Maksims Husko. Jārēķinās, ka esošajā komandas modelī ļoti liela nozīme ir tieši saspēles vadītājam,» uzsver V. Pārums. Tāpat jāskatās, kādas iespējas būs trenēties Jānim Eidukam, kurš spēlēšanu komandā apvieno ar darbu, – ne vienmēr var tikt uz treniņiem. Pašlaik vienība ir ceturtajā vietā LBL3 B grupā.
Bauskas komandas treneris Juris Ojāru neslēpj, ka šīs sezonas mērķis ir iespēlēt jaunos spēlētājus, uz kuriem lielas cerības liek nākotnē. Savukārt 2. divīzijas vienībā nākamsezon gaida vairāku pagājušās sezonas vadošo spēlētāju atgriešanos, tāpēc labākus rezultātus varētu ieraudzīt nākamgad. LBL3 B grupā «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS 2» atrodas desmitajā vietā, bet 2. divīzijā «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» atrodas B grupas pēdējā, 11. vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Birūtai

Tagad visu laiku dzirdam runu,tad ,kad redzam,ka treneris slikti strādājis,nav laba rezultāta -Bauskas komandas treneris Juris Ojāru neslēpj, ka šīs sezonas mērķis ir iespēlēt jaunos spēlētājus, uz kuriem lielas cerības liek nākotnē. Un tā runā florbolisti,tā runā futbolisti un tagad arī basketbolisti. Treneri sākat kārtīgāk strādāt, ar lielāku atdevi,nevis tukši runāt-šitie jau tiek iespēlēti.

pirms gada, 2019.11.28 18:02

vecis

Birūta no sporta tālu, viņai jādara daudz svarīgāki darbeļi.

pirms gada, 2019.11.28 21:51

Vērotājs

Es domāju ir pilnīgi nepareizi salīdzināt Bauskas 2 komandu ar Iecavnieku Dartiju! Bauskas komanda spēlē tikai jaunieši kuri ir no 15-20gadus veci! Kā. Pats raksta autors rakstīja kad laukumā bija Iecavas otrais sastāvs tad Baušķenieki bija krietni labāki! Ja Iecavas trenerim jātur komandas līderis Brička laukumā 36 minūtes pret jauniešiem tad domāju Iecavai ir par ko aizdomāties!
Bauskas komandai ir ar komanda LBL2 turnīra un LBL3 ir jauniešu atspēriens lai gūtu spēļu pieredzi!
Bauskas novada visi treneri strādā ar lielu sirdi pret sportu tie kas uz sportu ir uz Jūs tie tiek māk gudri spriest! Ir jāsaprot kā ne Zemītis ne Akmentiņš

pirms gada, 2019.11.29 09:59

Verotajs

Nē Zemītis basketbola ne florbolā Akmentiņš ir mūžīgi un tāpēc tagad ir dota iespēja jaunajiem spēlētājiem!

pirms gada, 2019.11.29 10:00

Baušķinieks

Manuprāt, ir jāpriecājas,ka Bauskā ir cilvēks,respektīvi, kā Juris Ojāru,kurš laukuma laiž visus spēletāj gribošus jauniešus,bez izslēgšanas iezpējām,labāks, sliktāks. Salīdzinājumā ar Iecavas komandu,kurā tiek vākti,tikai labākie spēlētāji,laukumā laisti rezultivākie spēlētāji un pārsvars liecina, kad šajā komandā ir vairāk Jelgavnieki,nekā paši Iecavnieki, kas ir skumji,kad iespēja netiek dota visiem atistīties un spēlēt gribiešiem cilvēkiem. Kas liecina arī par to, kad daudzi novadnieki izvēlās priekšroku spēlēt Bauskas komandā,kur jaunieši gūst pieredzi, uzspēlēt ar augstāku līmeni,gūt panākumus un redzējumu uz nākotni. Kā cilvēks var attistīties,kāpt augstāk ja nemeiģina un netiek laists laukumā!? Prieks,lepnums par Bauskas treneri,kurš neskatoties no kāpumiem un kritieniem nepadodās, cīnās un redz, kad šiem gribēt spējīgiem jauniešiem ir iespēja sasniegt arī augstākus kalnus,kad arī māca,ka neskatoties uz zaudējumiem šogad, ir redzējums nākotne sasniegt iecerēto un ja pirmo gadu spēle tāda līmeni,ir jāgūst pieredze,saspēlēšanās. Tieši tāpēc Bauska jau ir izcinījusi vietu LBL2 un nevēlās šo vietu pazuadēt, bet augt un atistīties ar jauno sastāvu. Lai izdodās!

pirms gada, 2019.11.29 12:44

Lauķim

Vai Bauskā ir labi basketbola treneri? Nē un nē. Viņi veic trenera darba imitāciju,kurš arī parādās spēlētājos. Nosauciet kaut vienu Bauskas novada,rajona basketbolistu,kurš ir spēlējis Latvijas pieaugušo izlasē? Tādu nav.Iedomājies Latvija brīva valsts 30 gadus un no Bauskas neviena basketbola izlasē. Un jūs man te stāstiet,ka basketbola treneri strādā labi!!! Ja arī nezini,taf Iecava ir pāris reizes mazāk iedzīvotāju,tātad mazāka izvēle.

pirms gada, 2019.11.29 16:08

Vietējās ziņas