SC «Mēmele/Code» cieš sāpīgu zaudējumu Aizputē 12

Latvijas florbola 2. līgas čempionātā zaudējumu cietuši SC «Mēmele/Code» komandas florbolisti, kuri spēles otrajā daļā izlaida četru vārtu pārsvaru un ar 8:11 piekāpās FK «Livonija» florbolistiem.

Pirms mača Aizputē Bauskas novada vienība čempionātā bija nospēlējusi divas spēles. Pirmajā mačā pagarinājumā ar 6:5 izrauta uzvara pret «Kurši-2» komandu, bet otrajā, zaudējot trīs vārtus pēdējo divu minūšu laikā, nācās atzīt vienības «Leģions-Grobiņas novads» pārspēku ar 4:3.

Aizputē jau pašā spēles sākumā viesi no Bauskas zaudēja pirmās maiņas centra uzbrucēju – Konstantīnu Mališevu, kurš savainoja muguru un spēlē vairs nepiedalījās. Savukārt trešās trešdaļas sākumā pret Bauskas komandas spēlētāju Ainaru Rumpanu rupji tika pārkāpti noteikumi, taču tiesneši aprobežojās vien ar divu minūšu sodu, kaut arī neizpalika pat asinis. Ainaram spēle bija beigusies ceļgala traumas dēļ.

Mača pirmajā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā ar 3:1. Bauskas novada komandas labā pirmos divus vārtus no distances guva aizsargs Kristaps Kalniņš, bet trešo bumbiņu pretinieku «cietoksnī» raidīja Elvijs Artimovičs. Mājinieki vienus vārtus atguva, un pēc pirmās trešdaļas rezultāts 3:1 SC «Mēmele/Code» komandas labā.

Līdz otrā perioda vidum «Mēmele» izvirzījās vadībā ar 5:1, vārtus gūstot Elvijam Artimovičam un Edijam Velhovikam. Pēc iegūtā pārsvara viesi tā vietā, lai nomierinātos un spēlētu rāmāk, metās vēl vairāk uz priekšu, cenšoties gūt pēc iespējas vairāk vārtu. Šāds spēles stils noveda pie likumsakarīga iznākuma – zaudētiem vārtiem pretuzbrukumos. Mājinieki īsā laikā guva trīs vārtus, un spēles 35. minūtē viesiem no Bauskas vairs tikai vienu vārtu pārsvars – 5:4. Pavisam nepiemērotā brīdī – minūti pirms otrā perioda beigām – piecu minūšu sodu par pretinieka klupināšanu nopelnīja Artūrs Dulbe, atstājot komandu mazākumā. «Livonijas» vienības spēlētāji šādu «dāvanu» izmantoja un guva divus vārtus vairākumā – vienu otrā perioda izskaņā, otrus – trešā perioda sākumā. SC «Mēmele/Code» komandas florbolisti turpināja spēlēt haotiski, bieži kļūdījās pozicionāli, pazaudējot pretinieka spēlētājus. «Livonijas» vienības sportisti paniku izmantoja un, gūstot vēl trīs vārtus, izvirzījās vadībā ar 9:5.

Neliels cerības stars Bauskas komandai pazibēja trešā perioda otrajā pusē, kad vārtus guva Artūrs Dulbe un Elvijs Artimovičs, samazinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem – 9:7. Elvijam tie bija trešie vārti spēlē jeb «hat-trick». Atlikušo desmit minūšu laikā viesu komandas spiediens uz pretinieku vārtiem palielinājās, taču vārtus kārtējā pretuzubrukumā guva «Livonija». Piecas minūtes pirms spēles beigām A. Dulbe guva vienības astotos vārtus, samazinot starpību līdz diviem trāpījumiem, taču jau atkal mājinieki nepalika atbildi parādā un vēl reizi raidīja bumbiņu Bauskas komandas vārtos. Atlikušo piecu minūšu laikā viesi centās atspēlēties un, neskatoties uz to, ka pusotru minūti Bauskas vienība spēlēja vairākumā 6 pret 4, vārti vairs netika gūti, un rezultātā «Mēmeles» komandai zaudējums ar 8:11.

SC «Mēmele/Code» vienības vārtsargs Gatis Ivanāns atvairīja 29 no pretinieka 40 izdarītajiem metieniem, savukārt viesi no Bauskas izdarīja 50 metienus, no kuriem astoņi šķērsoja vārtu līniju.

SC «Mēmele/Code» komandas treneris Armīns Timinskis pēc spēles atzina, ka vienībai nepieciešams sakārtot aizsardzību. «Mēs varam samest daudz vārtu, bet, ja aizsardzībā būs problēmas, mēs salaidīsim vairāk nekā spēsim iemest. Lielākās problēmas aizsardzībā sagādā pretinieku spēlētāju nenosegšana un kļūdas pozicionālā spēlē. Tāpat florbolistiem jāmācās emocijas atstāt laukumā, nevis uz spēlētāju soliņa «jārej» citam uz citu,» tā A. Timinskis. Viņš uzskata, ka komandas spēle tikai uzlabosies. «Lielākajai daļai spēlētāju nav nopietnu sacensību pieredzes. Līdz šim viņi ir spēlējuši, kā grib un prot, vietējo novadu čempionātā, bet tagad mums ir jāiemācās spēlēt pareizi. Potenciāls mums ir, gribēšana arī, tāpēc domāju, ka rezultāti neizpaliks,» stāsta treneris.

Rezultativitātes punktus SC «Mēmele/Code» komandas labā guva – Elvijs Artimovičs – 3+1, Kristaps Kalniņš – 2+1, Artūrs Dulbe – 2+0, Reinis Paegle – 0+2, Edijs Velhoviks – 1+1, Ainars Rumpans un Guntars Krukovskis – 0+1.

Nākamā spēle Bauskas novada komandai 1. novembrī Kroņaucē pret vienības «Tērvete» florbolistiem.

Komentāri 12

ttt

Nesaprotu,kāpēc mums Bauskas novadā vajadzīga otra florbola komanda,it īpaši,ja viņā spēlē spēlētāji no citiem novadiem? Es Saprastu,ja Bauska uztaisītu otru komandu,kurā spēlētu Bauskas komandas dublieri,kā tas ir normālām komandā,bet tagad vispār neizprotu,kāpēc jātērē manis maksātie nodokļi savāktiem sportistiem no citu novadiem bez mērķa?Āra Izklaides braucieniem? Kādiem mērķiem domāta šī no citu novadiem savāktiem spēlētājiem? Vai Codes atpazīstamībai Latvijā?

pirms 5 gadiem, 2015.10.29 22:11

cepiens

Kāds laikam nav ticis komandā? :D

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 14:03

kaamis

ttt, Code nav Bauskas novadā?? :D Tu kaut ko nesaproti, manuprāt.

pirms 5 gadiem, 2015.11.01 01:06

Dzirdēju runājam Bauskas Dzīves redakcijā-Tāpēc,ka komandā spēlē šī raksta autors Artūrs Dulbe

pirms 5 gadiem, 2015.10.29 22:14

Wtf?

Tas ka tikai vartsargs ir ni cesim nenozime ka visa komanda ir no citiem novadiem. Pats vaukshkjis nesaprot ko raksta. Pff...

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 13:57

Viņš.

Viņš varbūt domā, ka, ja vietējā Maximā nopērk desu, samaksā ķip to nodokli un tad domā ka to nodokli dabū Codes komanda, lai varetu spelet :D
Kāda jēga cepties, puiši savācās, spēle, vismaz dara kaut ko, nevis sēž un no malas citus gudri noliek.

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 14:15

kaamis

Tur tā lieta, taisa bezmaz nez kādu naudas izkrāpšanas shēmu. Viņi tur reāli ar prieku to florbolu spēlē, un pārsvarā tak normāli viņiem iet. Dīvānā pirdēji vienmēr visu vislabāk zina :D

pirms 5 gadiem, 2015.11.01 01:10

spēlētājs

Jav Tev drosme, tad uzraksti kas tāds esi,aizūtīšu Tev tos nodokļus, nav jau žēl

pirms 5 gadiem, 2015.10.30 14:24

kaamis

Lai tik no sākuma aprēķina konkrēti, cik viņš ir no saviem nodokļiem pazaudējis. Ar šitādiem tirliņiem precīzam jābūt, ja nu 1,5 centus par maz ieskaitīsi.

pirms 5 gadiem, 2015.11.01 01:12

Bauskasdzīvei

Ļoti interesanti lasīt par kārtējām zaudētajām spēlēm, Bauskas novadu sacensībās pārstāv un sekmīgi startē sportisti citos sporta veidos, bet par viņiem nekas netiek rakstīts.

pirms 5 gadiem, 2015.11.03 10:25