Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sēklu audzētāju kopsapulce notiks Mazmežotnē

Latvijas Sēklaudzētāju asociācijas (LSA) gadskārtējā kopsapulce notiks otrdien, 17. martā, Rundāles novada Mazmežotnes muižā, vēstīts organizācijas mājaslapā seklaudzetaji.lv.

Rīta pusē sēklaudzētāji no visas Latvijas iepazīs sēklkopības saimniecības «Eriņi» pieredzi Bauskas novada Dāviņu pagastā. Saimniecību izrādīs Andris Grantiņš.

Kopsapulces semināra daļa turpināsies Mazmežotnes muižā Rundāles pagastā, kur Zemkopības ministrijas un Valsts augu aizsardzības dienesta speciālisti iepazīstinās ar sēklu kontroli un jauno šķirņu reģistrāciju, atbalstu sēklu ražotājiem.

LSA prezidente Sanita Zute sniegs pārskatu par organizācijas darbību pērn, būs ziņojums par LSA gada pārskatu un revīzijas komisijas secinājumi. Kopsapulcē paredzētas valdes un revīzijas komisijas vēlēšanas, kā arī jaunu biedru uzņemšana.

LSA vadība aicina organizācijas dalībniekus ierasties vai pilnvarot pārstāvjus, lai sapulcē būtu vajadzīgais balsu skaits lēmumu pieņemšanai.

LSA biedru vidū ir saimniecības no Bauskas novada Codes, Ceraukstes, Īslīces, Gailīšu un Brunavas pagasta, Rundāles novada Svitenes un Rundāles pagasta.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas