Semināru par ES atbalstu mežam var noskatīties internetā

Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs (MKPC) otrdien, 6. oktobrī, aicina piedalīties interneta tiešsaistes seminārā, kurā skaidros Eiropas Savienības (ES) atbalstu meža nozarei.

Tiešsaistes semināra interneta adrese ir laukutikls/tiesraide, «Bauskas Dzīvi» informēja Lauku konsultāciju un pakalpojumu centra (LLKC) speciāliste Ilze Rūtenberga-Bērziņa. Interneta semināru nolemts rīkot tāpēc, ka saimniekiem ir liela interese par Eiropas fondu atbalsta saņemšanu meža apsaimniekošanai un atjaunošanai. Tiešsaistes semināra sākums – pulksten 10.

Jau vēstīts, ka 6. oktobrī pulksten 10 MKPC seminārs par ES atbalstu meža atjaunošanai notiek Vecumnieku novada Bārbeles pagasta tautas namā. Iepriekš seminārā pulcējās Iecavas novada mežu saimnieki. Pēc īpašnieku pieprasījuma vēl viens seminārs notiks 14. oktobrī Vecumnieku novada Kurmenes pagasta pārvaldē, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja MKPC Rīgas reģiona nodaļas vadītāja vietniece Rita Daščiora.

Gan Bārbelē, gan Kurmenē ar lauku un mežu nozares aktualitātēm iepazīstinās Vecumnieku novada lauku konsultante Aiga Saldābola. Nodarbību sākums – pulksten 10.

Kā ziņots, Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis projektu pieņemšanu programmā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā». Pirmā kārta noritēs no 15. oktobra līdz 16. novembrim ar kopējo publisko finansējumu 9,5 miljoni eiro. Semināros informāciju par projektu sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt bez maksas, bet individuālas konsultācijas no MKPC un LLKC speciālistiem ikdienā iegūstamas par maksu. Vairāk informācijas vietnēs laukutikls.lv, mkpc.llkc.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas