Seniori sadejos Bauskā 4

Sestdien, 27. jūlijā, Bauskas pilskalna parka estrādē norisināsies astotais senioru deju festivāls «Annas danči», kurā piedalīsies 11 deju kolektīvi, portālu informēja Bauskas kultūras centra pārstāve (BKC) Ilze Lujāne.

 Šogad skatītājus priecēs Bauskas Kultūras centra senioru deju kopa “Vēlreiz”, “Kamenes” no Iecavas, “Garrozes” un “Čaukstenes” no Ozolnieku novada, “Astras” no Ogres, “Gaujmalietes” no Carnikavas, “Madaras” no Lielauces, “Magnolijas” no Rundāles, kā arī “Virši zied” no Sesavas. Pirmo reizi festivālā uzstāsies arī “Vijas” no Ikšķiles un BKC senioru deju kolektīvs “SenBiguļi”.

“Programmā gaidāmi vairāki jauninājumi - šogad pie mums viesosies tautas deju kolektīvs “SenBiguļi”, arī gājiens nevedīs gar Bauskas pili, jo dejotāji uz skatuvi dosies no visām pilskalna parka taciņām,” stāsta “Annas danču” organizatore, BKC senioru deju kopas “Vēlreiz” vadītāja Inese Smilškalne.

Šajā festivāla gadā īpaši cildinās Annas dienu - tiks apspēlētas tradīcijas un pašas vārda īpašnieces. Tāpat par godu Senioru deju festivālam kolektīvi apguvuši jaunas dejas. Inese Smilškalne atklāja, ka jauna iedvesma gūta seminārā Vācijā, tomēr būs iespējams vērot jau iemīļotas dejas, kas iecienītas šo astoņu gadu laikā. Festivāla organizatore sola, ka programma būs interesanta un to papildinās skaista mūzika.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

sinn

malači, seniori! esar labpraat ietu paskatities, bet- sestdien tik daudz citu pienakumu, nesanaaks,., Mīļie, lai jums veicas!!!

pirms gada, 2019.07.25 12:08

SINELGA

Prieks redzēt,ka sievietes dejo,ka bez mājas rūpēm enerģija tiek veltīta arī sirds priekam!Lai visām veselība un dzīves prieks!

pirms gada, 2019.07.25 17:04

P

Dažu senioru ar lielām grūtībām saķīķerēt var.

pirms gada, 2019.07.30 14:27

Vietējās ziņas