Septembrī baseinā vēl peldēt nevarēs 20

Daudzus jautājumus, daļēji arī pārmetumus Bauskas Domes vides un attīstības komitejas sēdē trešdien, 12. martā, nācās uzklausīt arhitektam Jurim Morim. Viņš deputātus iepazīstināja ar atpūtas kompleksa ar peldbaseinu pirmās kārtas skiču projektu. Izpilddirektors Jānis Mičulis precizēja, ka pirmajā kārtā paredzēta baseina būve, savukārt pēc tam uzņēmējs viņam iznomātajā teritorijā iecerējis būvēt vēl vienu ēku. Tur varētu būt banketu zāle, dažādas tehniskas nozīmes telpas. Par iesniegto projektu J. Mičulis teica, ka tajā ir virkne tehnisku nepilnību, trūkst daudzu saskaņojumu, tostarp ar blakus esošās zemes īpašniekiem. Turklāt projektā paredzēta vieta diviem stāvlaukumiem, kuru robežas jau pārsniedz iznomātās zemes robežas. «Skiču projekts vēl nav tādā stadijā, lai uz tā pamata varētu izsniegt būvatļauju,» secināja J. Mičulis.Deputāts Ģirts Karpovičs vēlējās zināt, kādā stadijā ir inženiertehnisko komunikāciju projekti. Viņš arī gribēja precizēt, kas projektēs ūdensvada, kanalizācijas pievadus šim objektam. To izbūvēt apņēmusies pašvaldība, taču projektu joprojām nav. Deputāts Pēteris Gabrilovičs savukārt pauda neizpratni, kāpēc stāvlaukumi paredzēti nevis uz iznomātās zemes, bet gan to robežas iesniedzas pilsētas īpašumā. Savas kompetences robežās arhitekts sniedza atbildes uz domnieku jautājumiem. Baseina būvētājs Raivo Tarvāns sēdē nepiedalījās, jo atrodas ārzemēs. Ģ. Karpovičs ieteica arhitektam palīdzēt īpašniekam sakārtot nepieciešamos dokumentus, lai jaunnedēļ Domes sēdē skiču projektu varētu apstiprināt. Pielaidīgs prasībās bija arī deputāts Uldis Kolužs: «Ja baseins nebūtu pilsētai vitāli nepieciešams, tik nesagatavotu projektu mēs gluži vienkārši atdotu atpakaļ un nemaz neskatītu. Tagad esmu ar mieru atbalstīt ieceri cerībā, ka visi vajadzīgie dokumenti līdz Domes sēdei tiks sakārtoti.» Deputāts Jānis Teikmanis savukārt izteica pārmetumus J. Mičulim, ka viņš nav pienācīgi strādājis, lai gādātu nepieciešamos saskaņojumus: «Lai Mičulis trīs naktis nepaguļ, lai sakārto visus papīrus!» Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile ieteica komitejā atbalstīt projektu. Arhitektam viņa lūdza 18. marta pēcpusdienā ierasties Domē, lai kopā ar deputātiem, arī projekta īstenotāju R. Tarvānu vēlreiz pārskatītu visus nepieciešamos dokumentus. Nevēlēdamies publiski komentēt līdzšinējo sadarbību ar Bauskas Domi, J. Moris «Bauskas Dzīvei» pauda cerību, ka turpmāk tā būs produktīvāka: «Ceru, ka ar jaunizveidoto Būvvaldi mums veidosies laba sadarbība.»J. Moris ir projektējis Inčukalna sporta kompleksu, pašlaik pēc viņa projekta top baseins Balvos. Par Bauskas baseinu viņš izteicās, ka septembrī tajā peldēt nevarēs nekādā ziņā. Tad varētu būt redzamas ēkas aprises. Notikumiem sekmīgi attīstoties, peldēt Bauskas baseinā varētu šī gada beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

sharx

baigi suudiigi,es jau biju nopircis peldbikses!laikam vajadzees nolikt skapii taa dziljaak!:(

pirms 13 gadiem, 2008.03.19 18:27

Oskars

Oktobrī varēs. Ja pilsētnieki labi uzvedīsies, maybe novembrī arī ūdeni ielaidīs :))

pirms 13 gadiem, 2008.03.18 12:49

xxx

Jūtu baseina cēlājiem līdzi,uzcels baseinu,nebūs kas iet peldēt,INFLĀCIJA!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.18 10:20

nesaprashanaa

kur isti tas baseins paredzets buvet??????

pirms 13 gadiem, 2008.03.16 17:32

no augšas

Jā, palasot komentārus, šķiet, ka Bauskā arī īsti skolu nav, jo vietējie grib"basejnu" un "kaut ko" raksta vienā vārdā, internetu prot izmantot tikai naidīgu komentāru publicēšanai(jo tīmeklī palūkoties, kas ir "Strīķeru"īpašnieki, neprot), bet pašvaldību lamā visiem vārdiem, kas ir sastopami sinonīmu vārdnīcā...Ko tu gribi, leišmale...

pirms 13 gadiem, 2008.03.14 18:28

dk

ak Jūs Baušķenieki dzīvojiet kā mucā , ne zinam kas ir,,strīķeru,, īpašnieki, ne ka cenas visam ir paaugstinājušās, ne Jums baseinu vajag......... tikai kliegt Jūs mākat:( vajadzētu atbalstīt !!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.14 09:17

Hmm

Esss... peeeldeeju .. no Ventspils uz Vissbijuuu..
esss, peeelldeejuu ..

.. lidojam māakonjos

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 22:05

jana

Galvenais, ka būs. Septembrī vēl var peldēties upēs. Visi kliedz , redzēsim kā būs , kad būs jāmaksā. Jāpriecājas par to, ka virzās viss uz priekšu.LAi izdodās. Celiet lēnām , bet pamatīgi.

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 19:35

@@@

Ak jā - Strīķeri! Tagad man skaidrs, kapēc Vērdiņā tā pacēla ēdienam cenu. Tikai žēl, ka ar cenu pacelšanu porcijas palikušas ievērojami mazākas. Kotletes un karbonādes (pusdienu piedāvājumos) pat salīdzināt vairs nevar ar tām, kas bija pirms cenu kāpuma. Un biezputru, nu mazu mazītiņu kļeksīti ieliek. Naudiņa jāpelna!

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 15:22

ups

bljaviens sen jau vajadzeja basejnu un ledu lai berni neblandas apkart bet ar kautko nodarbojas.kur skatas pasvaldiba.

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 11:57

moncis

Laikam jau te daži neizlasa rakstu, bet jau bļauj, ka dome nekādi neatbalsta vietējos uzņēmumus. Vai tad visu nepieciešamo komunikāciju izbūvēšana par pašvaldības līdzekļiem nav pretimnākšana? Izskatās, ka dažam labam nekas nevar būt labs, vienalga, vai to dome dara, vai uzņēmējs!

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 11:55

@

Vai kāds varētu pateikt, kas ir Strīķeru īpašnieki, valde, pilnvarotie?

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 10:55

es

Pilsēta vispār norobežojas no pilsētas iedzīvotājiem svarīgiem jautājumiem, izņemot tos projektus no kuriem var kādu naudīti izsist priekš sevis-galvenais ir ārzemju investoru piesaiste-kāpēc atbalstīt vietējos? Eh..paši vien ievēlējām uz savu galvu.

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 10:31

Valda

Neticu, ka Bauskā vispār peldēsim kur citur kā aizaugušajās upēs. Ja pilsētas vara nevis atbalsta un piedalās idejas realizēšanā, bet norobežojās no tās,tad nekā nebūs.

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 10:08

hihi

Ziemassvētkos dāvināšu radu bērniem baseina piederumus!!! Ceru, ka dāvanas noderēs!

pirms 13 gadiem, 2008.03.13 09:32

Vietējās ziņas