Septembrī Bauskas novada deputāti dosies ārzemju braucienos 9

Bauskas novada pašvaldības deputāti septembrī dosies trīs ārvalstu vizītēs, informē novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Kurzemes svētkus Čehijas pilsētā Nāhodā 10. septembrī apmeklēs novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis. Līdz ar viņu uz Čehiju dosies Bauskas pils muzeja deju grupa «Galms». Šajā pašā dienā, 10. septembrī, Polijas pilsētā Ripinā uzturēsies novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Viņš piedalīsies gadskārtējā lauksaimniecības izstādē «Agra 2011». Nāhoda un Ripina ir Bauskas novada sadraudzības pilsētas. Paredzams, ka septembrī tām pievienosies arī Gruzijas pilsēta Hašuri. Novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informē, ka 25. septembrī vizītē uz Gruziju dosies V. Veips, kā arī deputāti Inese Dombrovska un Uldis Kolužs.  Hašuri pašvaldībā paredzēts noslēgt sadarbības līgumu. Sagatavotajā līguma projektā norādīts, ka tā mērķis ir veicināt sadarbību, īstenojot ekonomikas speciālistu, tūristu grupu, pašdarbības kopu un sportistu apmaiņu. Līgums paredz izvērst abu pašvaldību informācijas apmaiņu daudzās jomās, tostarp izglītībā, sociālajā aizsardzībā, teritoriju labiekārtošanā, vides aizsardzībā, veselības aizsardzībā. Līdz šim Bauskai ir noslēgti starptautiskās sadarbības līgumi ar Ripinu, Nāhodu, Hedemoru (Zviedrijā), Pakroju un Radvilišķiem (Lietuvā). Ideju par draudzības saišu attīstību starp Bausku un Hašuri ierosināja Gruzijas pārstāvji tikšanās laikā Radvilišķos šovasar.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

jjj

Visi apmaiņas braucienu dalībnieki izdevumus sedz no savas kabatas!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.04 20:24

pilskalna iela

Kā tad ar Samtrēdiju? Tā taču jau ir sadraudzības pilsēta Bauskai Gruzijā! Un kā ar budžeta izdevumiem - cik tas maksās tiem, kas maksā IIN Bauskai?

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 20:36

Zemgalietim

Ceru, ka tiešām neesi atpalicis... Jo Kurzemes svētki tiek svinēti saistībā ar Kurzemes hercogistes laikiem, kad Bauska atradās tās teritorijā.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 13:54

Zemgalietis

Apmekles Kurzemes svetkus..... Hmmm, varbut esmu atpalicis, bet kops kura laika mes no Zemgales esam uz Kurzemi ,,parcelti,,?

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 12:42

Sākās...

Un kāds sakars Veipa kungam ar lauksaimniecību ? Vai ne lauksaimniekiem domātas šādas izstādes? Vai atkal atsākās ceļošana ceļošanas pēc?
Lūdzu neaizmirstiet atskaitīties vēlētājiem par vizītes lietderīgumu. Un pārējiem "ceļotājiem" arī.Un par iztērētiem līdzekļiem lūdzam atskaiti.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 11:24

xxx

silti ir Antālijā.
var apskatīt miskastes kas smird ,lai te to pašu ievestu.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 10:28

suns bosis

kā tad, par nodokļu maksātāju naudiņu, var jau sev vasaras brīvdienas pagarināt siltās zemēs. būtu saveduši savu sētu kārtībā, tad vēl būtu cita runa.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 10:17

Vietējās ziņas