Septītklasnieki apliecina savu erudīciju

Latvijas Televīzijas populārajā spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» piektdien, 6. novembrī, dalību sāk 7. klašu audzēkņi. Pārraižu ierakstos redzēsim divu mūsu novadu pusaudžus.

Spēlē, ko demonstrēs 6. novembrī, piedalīsies Vecumnieku vidusskolas 7. klases skolniece Aiga Andra Dručka. Līdz ar viņu par divām vietām fināla spēlē cīnīsies līdzaudži no Siguldas, Dobeles, Rīgas, Madonas, Valmieras, Jelgavas, Ventspils, Zvejniekciema un Ikšķiles.

Neatklājot spēles galīgo rezultātu, Aigas audzinātāja un angļu valodas skolotāja Inga Jankauska portālam pauda lepnumu par savas audzēknes panākumiem: «Spēle rit jau vairākus gadus, bet Vecumnieku vidusskolai iekļūt tajā izdevās pirmo reizi. Salīdzinot ar pārējiem bērniem, varu apliecināt, ka skolēnus Vecumniekos labi sagatavo ne tikai konkrētos mācību priekšmetus, bet iemāca viņiem daudz ko, kas nepieciešams šādās erudīcijas spēlēs. Studijā valdīja jauks un draudzīgs noskaņojums, ceru, ka to jutīs arī televīzijas skatītāji.»

Televīzijas spēlē, kas ēterā būs 20. novembrī, skatītāji redzēs, kā veicies Skaistkalnes vidusskolas 7. klases audzēknei Kristiānai Jirjenai. Viņas sāncenši spēlē bija skolēni no Jelgavas, Rīgas, Liepājas, Baldones, Raunas, Nīcgales un Talsiem. Kopā ar K. Jirjenu televīzijas ierakstā bija skolotāja Līvija Kalēja.

Ar audzēknes sniegumu viņa ir apmierināta. Līdzīgi kā Vecumnieku vidusskolai, arī skaistkalniešiem šī bija debija televīzijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks». «Startējām lieliski,» atzīst skolotāja L. Kalēja. «Kristiāna ir erudīta meitene, viņa ne tikai ļoti labi mācās, bet interesējas par ļoti daudz ko. Spēles sākumā viņa vēl nedaudz mulsa, bet tad atrada savu īsto stilu un uz jautājumiem atbildēja ļoti labi.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas