Sestdien aicina apmeklēt Medus dienu dravā; bitenieks interesentus gaidīs arī Iecavā

Nolūkā popularizēt medus produkciju sestdien, 12.septembrī, notiks Medus diena, kuras laikā interesenti varēs apmeklēt vairākas bišu dravas visā Latvijā,portālu informēja Latvijas Biškopības biedrības (LBB) pārstāvji. Apmeklētājiem atvērtā būs arī Otto Lodiņa drava «Rāmritos», Iecavas novadā.

Dravās būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādiem medus veidiem, uzzināt kā rodas medus un iegādāties gardos, un veselīgos biškopības produktus. Ikviens interesents var apmeklēt dravu bez maksas. Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas: ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus, draugu kompānijas.

Apmeklētājus no plkst.11 līdz 16 uzņems Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Medotava" "Liepavotos" Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā, no plkst.10 līdz 17. Atis Vallis no Lejaslīvēm, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā, no plkst.10 līdz 17 Rolands Krevics no Lukstiņiem, Beļavas pagastā, Gulbenes novadā, un no plkst.10 līdz 16 Vaira Šicāne Otrajos Mežvidos Jāņu iela 10, Mežvidu pagastā, Kārsavas novadā.

Tāpat šajā dienā viesus no plkst.10 līdz 14 gaidīs Jānis Elsberģis no "Birzmaļiem" Grobiņas pagastā, Grobiņas novadā, no plkst.10 līdz 16 Emīls Liepnieks no Grantiņiem, Dunikas pagastā, Rucavas novadā. No plkst.10 līdz 18 Jāņa Liepnieka drava Lapu ielā 1a Brankās, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā, kā arī no plkst.10 līdz 14 Inetas Nasiras drava Sesavā Loka ielā 1, Jelgavas novadā.

Ņemot vērā valstī spēkā esošos noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, viesi tiek aicināti pirms sava apmeklējuma pieteikties pie konkrētajiem biškopjiem, zvanot līdz 11.septembrim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas