Sestdien Bauskas «Rimi» veikalā aicina piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušajiem 8

Sestdien, 9. novembrī, tirdzniecības centrā «Rimi Bauska» norisināsies labdarības akcija «Paēdušai Latvijai». Tās laikā iedzīvotāji aicināti piepildīt pārtikas pakas, tādējādi palīdzot trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem, portālu informēja «Rimi Latvia» sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Viņa atklāja, ka šī akcija Latvijā notiks jau astoto gadu. «Šīs akcijas ietvaros ir iespēja ikvienam paveikt labu darbu - palīdzēt piepildīt pārtikas paku ģimenēm un senioriem, kuri sastopas ar lielām finansiālām grūtībām. Mūsu sadarbības laikā kopā esam piepildījuši vairāk nekā 41 000 pārtikas paku, un ceru, ka mūsu klientu atsaucība būs tikpat liela,» teic R. Ikala.

Akcijas organizatori pārtikas pakā iesaka likt produktus ar ilgu derīguma termiņu – miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, rīsus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, margarīnu, buljona kubiņus, zirņus, pupiņas un kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu mazākajiem pārtikas paku saņēmējiem.

«Pirms desmit gadiem, kad tika izveidota «Pārtikas banka», daudzām ģimenēm ekonomiskās krīzes dēļ bija nepieciešama ārkārtas palīdzība. Tomēr arī šobrīd ir daudzas ģimenes, kuras negaidot sastopas ar lielām finansiālām grūtībām. Visbiežāk palīdzību lūdz vientuļie vecāki ar diviem bērniem, kuru ienākumi nepārsniedz 350 eiro mēnesī un kuriem nav iespēju saņemt trūcīgā vai maznodrošinātā statusu. Pārtikas paka, kas cilvēkiem ar augstākiem ienākumiem šķiet pavisam neliels atspaids, var izrādīties milzīgs dārgums tiem, kam patiešām klājas grūti,» atzīst pārtikas bankas «Paēdušai Latvijai» vadītāja Agita Kraukle.

Akciju organizē pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» un veikalu tīkls «Rimi Latvia».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

MG-42

Ideja laba! Rimi reizē gūst peļņu un popularitāti!

pirms gada, 2019.11.08 15:30

Taapat

Protams ne visi, bet liela daļa no šiem trūkumā nonākušajiem, tikai gaida pabalstus un šādas pakas. Šie trūcīgie uzskata, ka viņiem viss pienākas un nav pateicīgi par to, ka palīdz. Pašam ir bijusi pieredze, ka šādiem trūcīgajiem palīdzi, bet šim drebes ne tik šikas kā gribētos, pārtikas zīmols ne tas īstais utt.
Kā iepriekš uzsvēru, ka tas neattiecas uz visiem, sevišķi senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

pirms gada, 2019.11.08 19:36

spermas baņķieris

Tad jau jāpošas uz Rimi. Tā ka man pensija 250 tad man jau pienāks viss pusotrā apmērā, bai kā?

pirms gada, 2019.11.09 00:32

Ecis

Nez kāpēc lielākā daļa šo paku saņēmēji smēķē un dzer?

pirms gada, 2019.11.09 09:27

patriots

Tad jau liec pakā arī kādu kortelīti un tabakas paciņu, jo vēsajos ziemas vakaros labs graķītis un dūms pieder pie lietas!

pirms gada, 2019.11.09 15:27

daļa paku

jāsūta uz Krieviju,tur stāvgrūdām pilns ar badakāšiem

pirms gada, 2019.11.09 17:19

me

pec tam varbut tas pakas izkrauj vekalaa atpakal plauktos, ka mes varam zinat , ka pakaa nonak pie vajadziga adresata!?

pirms gada, 2019.11.09 22:15

Vietējās ziņas